Flora Bohemica

Realizace zahrady na klíč se vyplatí

Už se vám nelíbí pohled z okna na vaši stávající zahradu? Možná se není čemu divit. Pokud jednotlivé prvky dokonale neladí, celkového harmonického vzhledu zahrady dosáhnete jen stěží. Právě proto se vyplatí vsadit na profesionály, kteří dokážou vyladit v zahradě i ty nejmenší detaily. My si v následujících řádcích představíme služby společnosti Flora Bohemica, která se na realizace a projektování zahrad soustředí v Praze a okolí.

Flora Bohemica

Zdroj obrázku: stylovezahrady.cz

Projekty zahrad na míru

Na počátku realizace zahrad stojí vždy projekt. Jeho tvůrcem je u zmiňované společnosti autorizovaný krajinářský architekt mající dlouholeté zkušenosti. Právě on klade důraz jak na vzhled zahrady, tak i na její funkčnost. Pro představu budoucí zahrady je velmi důležitá  3D vizualizace. Na jejím základě se po dohodě s majitelem zahrady přistupuje k budování/zakomponování zahradních jezírek, terénním úpravám a vysazování rostlin.

Flora Bohemica

Zdroj obrázku: stylovezahrady.cz

Efektivní závlahové systémy

Moderní zahrady se vyznačují nejen vytříbeným designem, ale také dokonalou funkčností. Tomu přispívají i automatické závlahové systémy. Při projektování zahrad je nezbytné myslet zejména na důmyslné řešení závlahového systému. Optimální volbou je automatický bezúdržbový systém. Díky správnému zavlažování dosáhnete jednak krásně zeleného trávníku,  ale také  úspory vody. Investiční náklady na realizaci celého systému se vám vyplatí.. Obsluha závlahy je přitom jednoduchá a vyznačuje se i automatickou závislostí na aktuálním počtu srážek.

Flora Bohemica

Zdroj obrázku: stylovezahrady.cz

Krásný trávník jako základ

Jakýmsi středobodem celé zahrady bývá precizně střižený trávník. Se specialisty můžete rychle zapomenout na jakýkoli plevel v něm, případně nerovnosti nebo jiné disproporce. Moderní travní koberce již nejsou ničím novým. Výhod jejich pokládání najdeme hned několik. V první řadě je třeba poukázat na vysokou kvalitu koberce a rychlou pokládku. Do 24 hodin budete mít zcela nový trávník se vším všudy. U Flora Bohemica si můžete nechat navrhnout a realizovat zahradu včetně osvětlení a mnohých dalších prvků. Podívat se na reference lze přímo na webu stylovezahrady.cz.

Zdroj náhledového obrázku: stylovezahrady.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *