Mobilní domek

Mobilní domy: Levné a stylové bydlení

Uvažujete o realizaci nového bydlení? Pokud ano, nabízí se vám hned několik alternativ. Tu nejznámější představují samozřejmě novostavby a byty. Jestliže jste ochotní přijmout kompromisy, dáte se do rekonstrukce nějakého stávajícího objektu. Výbornou volbou jsou ovšem také mobilní domy, o nichž se toho zatím příliš moc neví. Je to škoda, protože dokážou nabídnout naprosto stejný komfort jako standardní novostavby. Právě proto se zaměříme na moderní celoroční mobilní domy podrobněji a zaměříme se na několik výhod, jež bydlení v nich nabízí.

Mobilheimy nejsou novinkou

Může se zdát, že mobilní domy představují novinku na trhu. Není to pravda. Ve Velké Británii, Nizozemí a dalších zemích jsou zcela běžnou záležitostí. Využívají se především pro rekreaci a kratší bydlení v rámci sezónního intervalu. K počátkům dovozu mobilních domů do České republiky došlo zhruba před nějakými 10 lety. Od té doby se neustále inovují a k dispozici jsou už i výrobky pocházející přímo z České republiky. Jejich kvalita je nesporná a disponují mnoha inovativními prvky.

Mobilní domek Future

Zdroj obrázku: mobilnidomky.cz

Tradiční technologie v kombinaci s novinkami

Mobilheimy vznikající v České republice jsou typické tradiční technologií výroby. Samozřejmostí je přitom vysoký podíl precizních ručních prací. Použity jsou osvědčené materiály v čele s masivním dřevem. Důležitou roli hrají ale i inovace, z nichž bychom měli jmenovat především použití křehkých fasádních SDK desek, variabilitu řešení výšky stropu, sklon střechy dle přání zákazníka anebo maximální mobilitu. K přepravě není standardně zapotřebí těžké techniky a jeřábu.

Mobilní domek

Zdroj obrázku: mobilnidomky.cz

Cesta k novému bydlení je otevřená

Ať už si vyberete stacaravan, mobilheim anebo holiday home, získáte za výhodnou cenu plnohodnotné bydlení. To může stát jak na betonovém pásu, tak třeba na kolečkách. Záleží jen na vašem vkusu. Velkou výhodou je i fakt, že bydlet můžete skoro okamžitě. Vybrat si můžete některý z modelů na mobilnidomky.cz.

Zdroj náhledového obrázku: mobilnidomky.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *