Kuchyně na míru

Realizace nové kuchyně: Získejte spotřebiče se slevou až 45 %

Uvažujete, že změníte kompletně vzhled vaší stávající kuchyňské linky a pořídíte si novou? Vybavujete novostavbu a dostali jste se ke kuchyni? Jestliže na jednu z otázek odpovíte kladně, rozhodně se vyplatí vsadit na vysoce kvalitní kuchyni na míru. Právě ta je totiž jako jediná schopná padnout přímo do daného interiéru a vytvořit tak dokonalé prostředí. Když ji navíc vybavíte kvalitními značkovými spotřebiči, jež pořídíte se slevou až 45 %, není co řešit!  Že nevíte, u jaké firmy si nechat svůj záměr realizovat a získat tak zmiňované cenové zvýhodnění? Nevadí, poradíme vám.

Kuchyně na míru

Zdroj obrázku: famattes.cz

Spolehněte se na specialisty

Chcete-li si vybrat realizaci elegantní a moderní kuchyně na míru, rozhodně se vyplatí vsadit na profesionály. Standardní truhlářství a malí živnostníci nenabídnou komplexní služby a výsledek se může značně lišit od vašich představ. Výbornou volbou je společnost Mattes plus, která nabízí provedení přesně podle představ zákazníka. Samozřejmostí je u ní použití těch nejlepších materiálů od českých, německých a rakouských výrobců. Každá kuchyně, kterou vyrobí, je ryzím originálem. Firma působí kompletně v celém Moravskoslezském kraji.

Grafický návrh zdarma

Řešení kuchyňské linky od zmiňované společnosti je naprosto precizní a dokáže se přizpůsobit každé místnosti. Spolehnout se budete moci i na to, že budou zahrnuty veškeré vaše individuální požadavky. Navíc nebudete muset zbytečně platit za značku, jak je tomu u některých typizovaných projektů. Finanční prostředky nebude nutné vynakládat ani za zaměření a zpracování cenové kalkulace. V případě podpis smlouvy získáte bezplatně i zpracování 3D grafického návrhu.

Kuchyně na míru

Zdroj obrázku: famattes.cz

Precizní provedení a sleva navíc

Nejen, že samotná výroba kuchyňské linky bude rychlá a levná, ušetřit můžete i na spotřebičích. Mattes plus na ně totiž nabízí výraznou slevu, která se týká kuchyňských spotřebičů typu myčka na nádobí, varné desky, trouby, digestoře a dalších. Vyzkoušejte nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma a uvidíte…

Zdroj náhledového obrázku: famattes.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *