nedejte-plisnim-sanci

Profesionální úklid domácnosti se vyplatí

Baví vás domácí uklízení? Tak to jste tedy světlou výjimkou. Většinu z nás totiž vše spojené s uklízením doslova irituje. Není se čemu divit! Jen málokdo najde zalíbení ve stírání podlah, čištění digestoře, sanitě koupelny a wc, případně mytí oken. A co zkusit specialisty v oboru? Mezi veřejností bohužel v současnosti panuje mýtus, že profesionální úklid domácností je jednak drahý a jednak ne příliš dobře dostupný. Nic z toho není pravda, a proto se vyplatí uvést vše na pravou míru. Jak je to tedy se specialisty na úklid a jejich službami.

ladyhelp-jednorazovy-uklid

Zdroj obrázku: ladyhelp.cz

Je libo pravidelný úklid?

Asi největší klasiku představuje pravidelný úklid domácnosti. Najdou se zkrátka činnosti, jež si nemůžeme dovolit realizovat pouze občas. Patří mezi ně hlavně pravidelné vysávání podlahových ploch a jejich následné stírání vlhkým mopem. Součástí pravidelného úklidu je také kompletní mytí koupelny a toalet. Tato neoblíbená činnost bude provedena naprosto precizně včetně všech koutů a míst, jež jsou velmi složitě přístupná. Praní, žehlení a jiné domácí práce jsou většinou pro ženu doslova frustrující. I těch se ovšem může zbavit tak, že je přenechá profesionálům. Ti se o kopy špinavého prádla dokážou postarat takovým způsobem, že budete žasnout. Klidně si pak můžete lehnout k televizi a poklidně usínat po celodenním shonu a stresu v zaměstnání.

Hloubkové uklízení

Mimo tradiční činnosti, z nichž jsme jich většinu jmenovali, je třeba také zvolit možnost mimořádného hloubkového úklidu. Ten pojímá úkony, jež je zapotřebí realizovat jednou za čas. Typické je kupříkladu mytí oken. To rozhodně nekonáte každý týden. Bohatě postačí, když si okna vyleštíte dvakrát do roka. Specializovaná firma to ovšem dokáže vyřešit za vás, a to velmi rychle, efektivně a precizně. Jednorázový úklid bývá složení i z hloubkových úkonů, mezi něž patří především setření prachu ve všech místnostech interiéru anebo odmaštění povrchů, jež jsou dokonale zašlé.

ladyhelp-pravidelny-uklid

Zdroj obrázku: ladyhelp.cz

Už jste se rozhodli?

Rádi byste vše vyřešili co nejrychleji a profesionální služby se vám líbí. Výbornou volbou je zejména úklid Brno od společnosti LadyHelp s.r.o. Spolehnout se u této firmy můžete nejen na vysoce kvalitní spolehlivé služby, ale i na velmi výhodné ceny. Pravidelný úklid cenově začíná na nějakých 199 korunách za hodinu. Ceny hloubkového úklidu jsou také minimální. Když si nakonec propočítáte, kolik vyděláte v zaměstnání, tak zjistíte, že časem promrhaným úklidem svépomocí fakticky maximálně mrháte. I proto se vyplatí vsadit všechno na jednu kartu, kterou představuje profesionální úklidová firma.

Zdroj náhledového obrázku: ladyhelp.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *