kupi-nahled

Úspora v domácnosti: Efektivní sledování akčních letáků

Snažíte se každý měsíc ušetřit a v době před výplatou jste opět na úplném minimu, anebo dokonce v mínusu? Pak s největší pravděpodobností děláte něco špatně. Je jasné, že největších úspor v domácnosti dosáhnete na efektivním vytápění objektu, respektive dokonalém zateplení, nicméně podstatnou roli hrají logicky i nákupy potravin a spotřebního zboží. Spoustě lidí dochází domů akční letáky, nicméně ne vždy se je podaří sledovat. I proto je nejlepší mít všechny na jednom místě online. Přesně to a ještě mnohem více nabízí portál Kupi.cz, který si představíme.

Všechny letáky přehledně na jednom místě

Problém s tím, že vám akční letáky nechodí, jednoduše vyřešíte návštěvou zmiňovaných internetových stránek. Bohatě postačí, když si je nalistujete a ihned uvidíte všechny možné letáky těch nejznámějších prodejců, kteří u nás působí. Prolistovat si je přímo online už bude doslova hračkou a za pár vteřin si najdete zboží, jež potřebujete. Nakoupit jej následně budete moci za výhodné ceny.

Porovnání a hlídání cen

Jestliže si chcete porovnat ceny konkrétního sortimentu, máte jedinečnou šanci. Bez větších potíží si zjistíte, co kolik stojí u různých prodejců. Ceny si samozřejmě můžete i velmi důmyslně pohlídat pomocí speciálních nástrojů. Stačí pouze kliknout na určitý produkt a následně lze obou funkcí využít. Akce vám tak už nikdy neuniknou. Zapomenout bychom neměli ani na možnost vyhledávání konkrétního zboží. Do vyhledávacího pole si zadáte výraz, který vás napadne a za několik vteřin máte k dispozici konkrétní věc i s cenou.

Vytvořte si nákupní seznam

Koho by bavilo neustále šmátrat po kapsách a hledat lístečky, na nichž máte poznačeno, jaké zboží má supermarket momentálně v akci? Nikoho! I proto si můžete na Kupi.cz vytvořit přímo nákupní seznam, díky němuž budete mít vše jednodušší. Samozřejmostí je i mobilní aplikace. Že nemáte práci a nápady vám nechybí? Portál momentálně hledá vývojáře, takže máte jedinečnou šanci vaše sny realizovat.

Zdroj náhledového obrázku: kupi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *