Při vaření se vyplatí vsadit na kvalitní hrnce

Kolimax

Pokud je už načase vyměnit vaši stávající sadu hrnců a pánví za novou, poohlédněte se po osvědčených značkách, které si za kvalitou svých produktů stojí. Jednou z nich je ryze český výrobce Kolimax, jenž se na trhu pohybuje přes 20 let.

Vyrobeno v České republice

Kolimax hrnce jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií, díky čemuž získávají vysokou kvalitu, dlouhou životnost a dokonalý vzhled. Celá výroba se kompletně odehrává v České republice, tudíž se můžete spolehnout na garantovaný původ tohoto nerezového nádobí, jež patří mezi špičku na trhu.

Seznamte se

Sada nádobí Kolimax, kterou lze zakoupit v eshopu www.labbro.cz, je vyrobena ze 100% nezávadné potravinářské nerezové oceli. Největší výhodou je fakt, že se dá používat na elektrickém, plynovém, sklokeramickém a indukčním vařiči. Ekonomické vaření zajišťuje třívrstvé akumulační sendvičové dno, u něhož je garantována rovinná stabilita pro bezproblémový přenos tepla. Hrnce můžete používat i v troubě při teplotě do 300 °C. V neposlední řadě je třeba zmínit snadnou údržbu díky pečlivě vybroušenému vnitřnímu povrchu, jenž současně předchází připalování jídla.

Vaření pod tlakem

Tlakový hrnec byl vynalezen roku 1679. Od té doby patří k jednomu z nejrychlejších způsobů vaření při zachování maximálních chuťových vlastností. Tlakové hrnce Kolimax jsou vybaveny BIO ventilem, jenž zajišťuje zdravé a ekonomické vaření. O bezpečnost se navíc postará tříúrovňová přetlaková ochrana.

Kde nakoupit?

Nejen sady hrnců, ale též pánve Kolimax pořídíte ve zmiňovaném internetovém obchodě Labbro. Tento eshop se zaměřuje na nabídku kvalitních a spolehlivých kuchyňských spotřebičů a dalších doplňků. Kromě toho se zabývá výrobou vlastních truhlářských výrobků a dílenského vybavení. Ucelený sortiment uzavírají matrace, postele a vybavení ložnice.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.