Obývací pokoj snů

Praktický návod, jak zařídit moderní obývací pokoj snů

Rekonstruujete byt nebo jste si konečně splnili svůj velký sen o vlastním rodinném domku a nyní se věnujete té pohodovější části, kterou je zařizování interiéru? Pak nám určitě dáte za pravdu, že obývací pokoj je místem relaxace, odpočinku, ale i zábavy a setkávání s přáteli či rodinou. Z tohoto důvodu bychom měli jeho zařízení věnovat pokud možno co největší pozornost. Mnoho českých domácností dělá při zařizování obývacího pokoje značné množství chyb, jež ve finále zkazí celkový dojem z nově zařízené místnosti. Jak se těmto chybám vyvarovat a zařídit si obývací pokoj přesně dle svých představ, vám poradíme na následujících řádcích.

Nemíchejte moderní s rustikálním

Ještě před tím, než začnete shánět obývací stěnu, pohovku nebo konferenční stůl, zodpovězte si jednu základní otázku týkající se stylu této místnosti. Dáte přednost klasice a rustikálnímu vzhledu nebo tíhnete spíše k moderním trendům a tudíž svůj obývací pokoj přizpůsobíte tomuto směru? Ať již se rozhodnete pro rustikální nebo moderní ráz interiéru, dávejte pozor na to, ať spolu nekombinujete nekombinovatelné.

Čerpejte inspiraci od bytových designérů

Služby interiérových designérů rozhodně nepatří mezi nejlevnější a dovolit si je proto nemůže každý. Ovšem pouštět se do zařizování místnosti bez rozmyslu a tzv. „po hlavě“, to také není příliš ideální. Zvolte zlatou střední cestu a nechte se inspirovat moderními trendy, ale i současnými návrhy designérů, jež vám mohou ukázat správný směr a být spolehlivým rádcem a pomocníkem.

Klaďte důraz na kvalitu

Pořídit si obývací stěnu nebo pohovku za akční cenu ve výprodeji, je možná zprvu ekonomické, nikoli však efektivní. Při zařizování interiéru byste proto na jeho vybavení rozhodně neměli šetřit. Nekvalitní výrobky poměrně rychle nahlodá „zub času“ a vaše – na první pohled výhodná investice vezme po pár měsících za své. Proto raději oslovte firmy, jež se na výrobu kvalitního nabídku již dlouhá léta specializují a vyrobí pro vás moderní nábytek té nejvyšší kvality ušitý na míru vám i vašim požadavkům.

Zdroj náhledového obrázku: olivieripraha.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *