infond

Kde na jižní Moravě sehnat kanceláře? Máme 3 zajímavé tipy

Najít vhodné kancelářské prostory pro podnikání bývá pořádným oříškem. V centrech větších měst jsou neúnosně vysoké ceny za pronájem a problém s parkováním, na periferiích nebo v menších městech zase „chcípl pes“ – a zaměstnanci nebo zákazníci vám sem budou jezdit jenom velmi neradi. Proto jsme za vás vybrali trojici zajímavých kancelářských budov, které představují zlatou střední cestu mezi oběma variantami.

Centrum Šumavská – Brno

Když se z historického centra Brna vydáte na sever, tak asi po 2 kilometrech vjedete do poklidné zóny městské části Královo pole, kde se mj. nachází také centrum Šumavská. Čtyřpodlažní budova s celkem 17 500 m2 kancelářských a skladovacích ploch poskytuje veškerý komfort, který pro své podnikání potřebujete. 135 kamerami monitorovaných parkovacích míst, perfektní dostupnost MHD, přístup 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, poštovní podatelna nebo restaurace s bufetem – to je jen malý výčet toho, co na vás v nádherném centru Šumavská čeká.

Centrum Veveří – Brno

Jen pár desítek metrů na západ od centra Šumavská pak najdete další skvělé útočiště pro vaši firmu – centrum Veveří. Šestipodlažní budova postavená v 70. letech a kompletně zrekonstruovaná na přelomu tisíciletí nabízí moderní skladové i kancelářské prostory pro široké spektrum firem z různých oborů. Oceníte na ní zejména výbornou dopravní dostupnost (včetně MHD), spoustu místa k parkování, samoobslužnou jídelnu přímo v centru nebo celou řadu veřejných služeb (bankomaty, restaurace) v nejbližším okolí. V centru Veveří se budete skvěle cítit nejen vy, ale také vaši zaměstnanci i zákazníci.

Centrum Štefánikova – Zlín

Z Brna se teď přesuneme něco přes 90 km východním směrem – do Zlína. Na křižovatce ulic Štefánikova a Osvoboditelů se tu nachází moderní šestipodlažní budova o výměře 11 000 m2, která nabízí kancelářské i skladové prostory pro firmy z jakéhokoliv oboru podnikání – centrum Štefánikova. Opět oceníte skvělou dopravní dostupnost MHD i autem a prostorné parkoviště pro parkování. Přístupnost budovy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, možnost pronájmu zasedacích místností a kinosálu, restaurace s bufetem nebo copy centrum přímo v budově pak považujte za samozřejmost. Tady vaší firmě bude dobře.

Autor článku: Infond, uzavřený investiční fond, a.s.

Zdroj náhledového obrázku: infond.cz 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *