Stavební technika

Potřebujete stavební stroje? Vsaďte na prodejce, půjčovnu i bazar v jednom

Stavební stroje a technika patří mezi nedílné součásti realizace jakékoli stavby. Ať už si je potřebujete půjčit, anebo jste se rozhodli pro jejich nákup, vyplatí se zvolit spolehlivého partnera nabízejícího pestrý sortiment za výhodné ceny. Přesně tyto atributy splňuje známá společnost Terramet. Právě ji a její služby si představíme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Stavební technika

Zdroj obrázku: terra-world.com

Prodejce s dlouholetou tradicí

Zmiňovaná firma se řadí již více než 25 let k nejznámějším dodavatelům jak stavební, tak i manipulační techniky v České republice. Jedná se o nedílnou součást rakouského holdingu Terra majícího zastoupení ve 12 evropských zemích. U nás má společnost rozvětvenou obchodní i servisní síť. Pobočky se nacházejí v Hradci Králové, Brně-Modřicích, Ostravě, Teplicích, Plzni a Českých Budějovicích. Centrálu má Terramet v Čestlicích u Prahy. Na jakékoli pobočce si samozřejmě můžete techniku vypůjčit a nechat si ji servisovat.

Získejte spolehlivou techniku

Velmi výhodné je především zapůjčení konkrétních strojů. Spousta firem nepotřebuje investovat do svého vybavení. Zejména menší stavební společnosti si bohatě vystačí s vypůjčeným sortimentem. Zmiňovaná půjčovna stavebních strojů nabízí především stavební stroje JCB, grejdry HBM-Nobas nebo elektrocentrály Endress či kompresory Kaeser. Vybrat si budete moci ale i spousty dalších zařízení a manipulační techniky.

Stavební technika

Zdroj obrázku: terra-world.com

Komplexní servis techniky zaručen

Nesmírně důležitý je také servis stavební techniky. Právě na ten se Terramet zaměřuje a dokáže dodat náhradní díly do 24 hodin na potřebné místo. Stejně tak si specialisté poradí s případnými poruchami strojů na některém ze 7 servisních středisek. Samozřejmostí je dodávka originálních náhradních dílů, protože pouze ty dokážou zaručit zcela bezchybnou opravu a následný spolehlivý chod.

Zdroj náhledového obrázku: terra-world.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *