Byty Ovenecká

Projekt Byty Ovenecká: Pronájem stylových bytů v centru Prahy

Požadavky na bydlení v centru hlavního města jsou poměrně náročné a poptávka mnohdy převyšuje nabídku. Jestliže uvažujete o pronájmu bytu v srdci metropole, máme pro vás zajímavý tip. Představuje jej projekt Byty Ovenecká na čísle popisném 19. Jedná se o komplexní rekonstrukci stávající secesní budovy v moderním stylu. Nemovitost se nachází přímo na Letenském náměstí a například na Pražský hrad se pohodlně dostanete pěšky za pouhých 20 minut. To ale rozhodně není jediná přednost bydlení v tomto domě.

Byty Ovenecká

Na správné adrese…

Ulice Ovenecká se nachází v samotném srdci Prahy. Vyznačuje se tedy maximální občanskou vybaveností. V dosahu jsou jak veškeré obchody, tak i lékárna, divadlo či muzeum. Přímo před objektem je zastávka tramvají, takže se rychle dostanete kamkoli. Za rohem jsou také známé pražské parky Stromovka a Letenské sady. Vydat se můžete i na mnohá sportoviště, jež jsou také v okolí.

Byty Ovenecká

Stylová secesní budova

Zapomeňte na bydlení ve funkcionalistických objektech. Jestliže si zvolíte pronájem bytů na Letné právě v tomto projektu, budete bydlet v secesní budově, která bude komplexně zrekonstruována v duchu konceptu CREAM Home. O zcela neotřelý vzhled a funkcionalitu se postará známý pražský ateliér CMC architects pod taktovkou architektů Víta Másla a Davida Chisholma. Vybavit si byt můžete nechat ve variantách PREMIUM a STANDARD. Samotná budova sice získá moderní ráz, nicméně ponechá si třeba reliéfy, ornamenty, štuky anebo tradiční zábradlí na balkonech.

Byty Ovenecká

Krátkodobý, nebo dlouhodobý pronájem?

To už je pouze na vás samotných. Pronájem bytu v Praze 7 je k dispozici jak třeba na 3 měsíce, tak i na 12 a déle. Vybrat si lze z různých bytových jednotek od 1+kk až po 3+kk či 3+1. Zcela unikátní jsou nabízené mezonetové byty. Nastěhovat se budete moci od listopadu letošního roku.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *