Byty Ovenecká

Projekt Byty Ovenecká: Pronájem stylových bytů v centru Prahy

Požadavky na bydlení v centru hlavního města jsou poměrně náročné a poptávka mnohdy převyšuje nabídku. Jestliže uvažujete o pronájmu bytu v srdci metropole, máme pro vás zajímavý tip. Představuje jej projekt Byty Ovenecká na čísle popisném 19. Jedná se o komplexní rekonstrukci stávající secesní budovy v moderním stylu. Nemovitost se nachází přímo na Letenském náměstí a například na Pražský hrad se pohodlně dostanete pěšky za pouhých 20 minut. To ale rozhodně není jediná přednost bydlení v tomto domě.

Byty Ovenecká

Zdroj obrázku: byty-ovenecka.cz

Na správné adrese…

Ulice Ovenecká se nachází v samotném srdci Prahy. Vyznačuje se tedy maximální občanskou vybaveností. V dosahu jsou jak veškeré obchody, tak i lékárna, divadlo či muzeum. Přímo před objektem je zastávka tramvají, takže se rychle dostanete kamkoli. Za rohem jsou také známé pražské parky Stromovka a Letenské sady. Vydat se můžete i na mnohá sportoviště, jež jsou také v okolí.

Byty Ovenecká

Zdroj obrázku: byty-ovenecka.cz

Stylová secesní budova

Zapomeňte na bydlení ve funkcionalistických objektech. Jestliže si zvolíte pronájem bytů na Letné právě v tomto projektu, budete bydlet v secesní budově, která bude komplexně zrekonstruována v duchu konceptu CREAM Home. O zcela neotřelý vzhled a funkcionalitu se postará známý pražský ateliér CMC architects pod taktovkou architektů Víta Másla a Davida Chisholma. Vybavit si byt můžete nechat ve variantách PREMIUM a STANDARD. Samotná budova sice získá moderní ráz, nicméně ponechá si třeba reliéfy, ornamenty, štuky anebo tradiční zábradlí na balkonech.

Byty Ovenecká

Zdroj obrázku: byty-ovenecka.cz

Krátkodobý, nebo dlouhodobý pronájem?

To už je pouze na vás samotných. Pronájem bytu v Praze 7 je k dispozici jak třeba na 3 měsíce, tak i na 12 a déle. Vybrat si lze z různých bytových jednotek od 1+kk až po 3+kk či 3+1. Zcela unikátní jsou nabízené mezonetové byty. Nastěhovat se budete moci od listopadu letošního roku.

Zdroj náhledového obrázku: byty-ovenecka.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *