Praha City Center

Podnikání v Praze: Vyberte si správné sídlo

V mnohých oborech se v současné době dají vydělat poměrně solidní peníze. Podnikání musí mít ale svůj pevný řád a propracovaný marketing. Jedním z jeho nosných pilířů je bezesporu volba správného sídla firmy. To by se mělo nacházet ve velmi lukrativní oblasti. Výborné je zejména hlavní město. Pokud zvolíte kancelář v Praze, rozhodně neprohloupíte. Podívejme se tedy na hlavní výhody sídla firmy v Praze a také na konkrétní budovu, která nabízí vhodné prostory.

Praha City Center

Zdroj obrázku: prahacitycenter.cz

V Praze budete na očích

Jestliže zvolíte pronájem kanceláře Praha 1, získáte velké množství předností. Tou první je v každém případě lukrativní lokalita a adresa firmy. Obchodní partneři na vás budou pohlížet s mnohem větším respektem. Praha se vyznačuje i naprosto skvělou infrastrukturou. Kamkoli se dostanete prostřednictvím metra anebo jiné hromadné dopravy za několik málo minut. Zapomenout bychom neměli ani na nejrůznější služby. Ať už potřebujete jít na pracovní oběd, anebo neformální schůzku, máte spousty možností. Důležité je také dostatečné množství potenciálních zaměstnanců. Trh práce v Praze ještě není tak přesycen a nového pracovníka můžete najít nohem pohodlněji.

Praha City Center nabízí skvělé zázemí

Když budeme konkrétnější, v současné době nabízí skvělé kanceláře Praha City Center. Jedná se o budovu na prestiží adrese nacházející se v obvodu Prahy 1. Objekt disponuje kancelářemi třídy A o celkové rozloze pohybující se mezi 150 až 2 563 m2. Stylové nejsou jen kanceláře, ale i posezení na terase.

Praha City Center

Zdroj obrázku: prahacitycenter.cz

Ideální dopravní dostupnost

K dispozici je zde celkem 291 parkovacích míst. Jestliže se budete chtít dostat ze zaměstnání spíše hromadnou dopravou, dorazíte na nejbližší zastávku za pouhé 2 minuty chůze. Nachází se zde dokonce i půjčovna elektromobilů, jež si zde budete moci také pohodlně dobít. Opomenout nesmíme ani komplexní občanskou vybavenost pojímající bankomaty, restaurace či další služby.

Zdroj náhledového obrázku: prahacitycenter.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *