Rádio ve sprše

Vybíráme rádio do koupelny

Poslechnout si skvělou muziku nebo aktuální dění přímo v koupelně je lákavé pro mnohé z nás. Popravdě není nic jednoduššího, než je zakoupení toho správního koupelnového rádia, které dokáže vytvořit tu správnou atmosféru. Podívejme se tedy n to, jaké máme možnosti. Když se totiž porozhlédneme po jednotlivých modelech, zjistíme, že situace není na první pohled tak jednoznačně jednoduchá, jak by se mohlo zdát! Zaměřme se tedy na hlavní aspekty volby a na některé konkrétní modely.

Co vše brát v potaz při výběru

V první řadě je nutné brát ohled na celkový design a rozměry rádia. Mnohá jsou velmi malá a lze je bez problémů integrovat klidně i do skříněk a nejrůznějších poliček. Pokud si zakoupíte rádio s háčkem, není co řešit. Design některých typů je řešen tím způsobem, že disponují plastovým očkem, díky kterému je lze pohodlně zavěsit dle potřeby. Zapomenout nesmíme ani na vodotěsnost a v neposlední řadě i na výkon samotného přístroje, který by měl být vzhledem k hluku z tekoucí vody maximální. Hodí s určitě i vestavěné rádio do koupelny. Jestliže chcete vsadit na značku, pak lze volit rádio do koupelny Philips. Značka ale není zcela jistě až tak důležitá.

Koupelnové rádio AEG DR 4135

Tento malý a maximálně praktický typ rádia a se vyznačuje především skvělým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou. Je vysoce rezistentní vůči stříkající vodě. Disponuje dvoupásmovým tunerem. Naladíte si tak stanici dle vaší potřeby. Ovládání hlasitosti je u tohoto modelu integrováno přímo do vypínače, takže je velmi jednoduché. Zavěšení rádie do svislé polohy je u tohoto typu jakousi samozřejmostí.

Rádio do koupelny ponorka

Pokud chcete mimo jiné také potěšit své děti, pak se vyplatí rádio do koupelny, které je vyvedeno ve tvaru ponorky. Její žlutá barva dokáže osvětlit prostor koupelny a zvuk vás dokonale naladí na relax. Periskopem si rádio zapnete, směrovkami naladíte a pak opět periskopem zvýšíte nebo snížíte jeho hlasitost. Stejně jako předchozí produkt je poháněno 3 AAA bateriemi.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *