Domeček se skluzavkou

Vylaďte si na zahradě dokonale dětský koutek

Zahrada již dávno nepředstavuje místo, kam bychom chodili pouze za prací na okrasných a užitkových záhonech. Její součástí by měla být mimo jiné odpočinková zóna a dětský koutek. V relaxačním prostoru se nejčastěji nachází terasa či pergola a bazén, popřípadě vířivá vana. Prostor pro děti je třeba taktéž dokonale vyladit. My se v následujících řádcích soustředíme na to, co všechno by měl pojímat. Společně se přesvědčíme o tom, že doplňků a nejrůznějších komponentů dětského koutku existuje spousta.

Dětské hřiště

Zahradní domek jako základ

Nejčastěji voleným komponentem pro dětské koutky je bezesporu stylový domeček pro děti. Právě v jeho interiéru se mohou ti nejmenší schovávat, hrát si na obchod, rodinu a cokoli dalšího. Jestliže zvolíte variantu s průlezkami, provazy a nejrůznějšími skluzavkami, rozhodně se nikdo v jeho interiéru i exteriéru nudit nebude. Součástí celého kompletu může být i stylové pískoviště. Bábovičky a hrady rozhodně zabaví každého malého stavitele.

Houpačky a další součásti dětského hřiště

Děti milují také typický pohyb ve vzduchu, který jim umožní houpačka. Vybírat dnes lze jak z jednoduchých konstrukcí, tak i třeba s větších, jež disponují několika háky, na které je možné umístit i dvě houpačky anebo houpací koš. Zahradní domky mohou být koncipovány i tak, že je z nich spuštěná skluzavka. Provizorní obyvatelé staveb pro nejmenší se tak mohu dostat z druhého patra až dolů.

Obecní hřiště

Nakupujte u specialisty

Chcete-li sehnat stylové komponenty do dětských hřišť, anebo celé komplety, podívejte se na nabídku eshopu Skluzavka.cz. Právě zde jsou k dispozici všechny součásti dětských koutků a také moderní dětská hřiště pro obce. Vše je k dispozici za výhodné ceny a vybrat si můžete i ze sortimentu, jež je momentálně prodáván v rámci některé cenové akce. Volba už bude ryze na vás samotných. Ve spolupráci s vašimi ratolestmi si jistě najdete to, co se jim bude líbit.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *