Latexová matrace

Latexové matrace zajistí dokonalý relax

Dostatek spánku a kvalitního ničím nerušeného odpočinku každý z nás prostě a jednoduše potřebuje. Jestliže člověk nespí, často trpí nejrůznějšími problémy psychického rázu a nedokáže se zbavit všudypřítomného stresu. Základem pro optimální polohu těla při odpočinku není pouze postel. Potřebujete zejména vhodnou matraci. Naším tipem je ta latexová. Právě na ni a její vlastnosti se soustředíme v následujících řádcích.

Dokonale pružný latex

Latex je díky svým unikátním vlastnostem naprosto optimální pro výrobu matrací. Pokud se vhodně zkombinuje jeho přírodní i syntetické podoba, vznikne materiál, který se po stlačení vrátí do původního stavu. Když si tedy lehnete a následně se zase postavíte, povrch latexové matrace se opět vyrovná. Budete tak mít jistotu, že si odpočinete na dostatečně pevném a zároveň pružném povrchu. Moderní matrace z přírodního latexu se vyznačují i tím, že dokážou dýchat. Otevřená buněčná struktura latexu je schopna pomáhat v regulaci tělesné vlhkosti. Na světě je rázem systém automatického větrání matrace, jenž se vám při odpočívání bude určitě hodit.

LatexLatex

Vhodná i pro alergiky…

Jestliže trpíte jakoukoli alergií, můžete si klidně latexové matrace na míru pořídit. Připravit se můžete i na absenci hluku a možnost pokládky matrace na klasické rošty i na pevný podklad. Vaše tělo bude zkrátka dokonale hýčkáno. Samozřejmostí je i rezistence vůči stárnutí. Spolehnout se tak budete moci na její maximální možnou výdrž. Navíc je latex materiálem odpuzujícím roztoče a nejrůznější mikroorganismy.

A co zóny?

Hlavní roli hraje u těchto matrací nejen ryze přírodní latex. Velmi důležité jsou i jednotlivé zóny, jež jsou její součástí. Díky nim je rozložení váhy mnohem lepší. Při polohách na boku, zádech, anebo i na břiše bude vaše páteř v optimálním stavu, přičemž vy se budete cítit maximálně příjemně.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *