Plně vybavené kanceláře

Plně vybavené kanceláře k pronájmu v Praze drží krok s dynamickým byznys světem

Plně vybavené kanceláře k pronájmu jsou fenoménem a jejich popularita stále stoupá. Centra servisovaných kanceláří najdeme ve všech metropolích, kde zabírají čím dál více metrů čtverečních a stávají se standardem pro řadu firem. Když se podíváme na výsledky výzkumů v této oblasti za rok 2016, vidíme, že jejich počet opět výrazně stoupl a začaly se dostávat i do dalších měst nejrůznějších zemí.

Je to dáno hned několika aspekty. Čím dál více majitelů firem nechce ztrácet čas vybíráním správných prostor pro kanceláře a jejich vybavováním nábytkem, IT vybavením apod. Také pohovory s recepčními a asistentkami zaberou dost času. Vědí, že tak mohou lehce ztratit i 3 měsíce času. Není lepší se věnovat svému podnikáním, svým zálibám, svému rozvoji…

Vysoký standard pracovního prostředí

Dalším aspektem, který určitě hraje velkou roli je, že se stále zvyšuje standard pracovního prostředí. Lidé se chtějí rozhodovat, kde budou pracovat. Vyžadují občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Čím dál větší důraz je také kladen na vzhled prostor. Prostředí by mělo být moderní, reprezentativní a hlavně příjemné.

Plně vybavené kanceláře vše splňují. Umožňují jeden den si kancelář vybrat a další den už v ní naplno pracovat, vítat klienty a pořádat meetingy v zasedacích místnostech. Recepční přivítají s úsměvem vaše klienty, asistentky vyřídí vaše hovory během dne a IT specialisti jsou k dispozici.

Optimální prostor pro byznys

Majitelé servisovaných kanceláří musí držet krok s dynamickým byznys světem, který se stále mění a rozvíjí. Musí sledovat každou jeho proměnu. Tým společnosti Scott & Weber dostává každý týden od expertů zaměřených na servisované kanceláře reporty, čte zahraniční novinky, a ví tak, co hýbe byznys světem, jaké jsou trendy, a co je žádoucí a vyhledávané.

Plně vybavené kanceláře

Zdroj obrázku: scottweber.cz

Pestré vybavení samozřejmostí

Před otevřením nového centra plně vybavených kanceláří v Atriu Flora Office Center, která přinášejí možnost pronájmu velmi reprezentativních plně vybavených kanceláří v Praze 3, to platilo dvojnásob. Díky tomu v něm najdete nejen to, co musí centrum servisovaných kanceláří splňovat, ale také trendy ze zahraničí. Mezi ně patří relaxační místnosti, Call Boxy, zasedací místnosti pod širým nebem a další aspekty moderního pracovního prostředí. Nezapomíná přitom ani na svá ostatní centra, která poskytují pronájem kanceláří v Praze 5, Praze 1, Praze 4 i v Praze 10, kde se stále snaží vylepšovat své služby. Tým Scott & Weber se snaží vycházet při obměně svých služeb z přání klientů. Vznikají tak nové Call Boxy, relaxační místnosti se zaplňují stolními fotbálky, Playstationy apod.

Zdroj náhledového obrázku: scottweber.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *