Venkovní rolety

Venkovní rolety poskytují kvalitní stínění

Máte okna situovaná na jih nebo jihozápad? Tak právě vy oceníte venkovní rolety nejvíce. V horkých letních dnech snad každý zažil přehřátý dům či byt, pokud si však pořídíte venkovní rolety, tento problém se pro vás stane minulostí. Venkovní rolety dokáží zablokovat až 90 % veškerého tepla již před oknem, proto se teplo nedostane vůbec do místnosti. S venkovními rolety se budete cítit bezpečněji, ušetříte za vytápění a získáte velice účinnou protihlukovou clonu.

Venkovní rolety

Zdroj obrázku: louver.cz

Proč si vybrat předokenní rolety?

Bydlíte na rušném místě? Klidný a nerušený spánek je pro vás opravdu vzácný. Díky venkovním roletám můžete získat téměř nulovou hlučnost každý den a noc. Pokud se rozhodujete, zda si koupíte venkovní rolety nebo venkovní žaluzie, právě protihluková bariéra může být rozhodujícím prvkem. Venkovní žaluzie vám poskytnou také kvalitní hlukovou bariéru, nicméně ne tak kvalitní jako rolety. Oproti tomu vám rolety i žaluzie poskytnou stejně příjemné stínění a stejně tak zabraňují přehřívání pokojů. Velikou předností venkovních rolet je jejich bezpečnostní stránka. Pokud si koupíte rolety, které jsou poháněny motorem, můžete si na ně pořídit zámek. Díky tomuto systému se případnému zlodějovi nepodaří roletu vytáhnout. Jestliže se rozhodnete pro koupi venkovních rolet, je dobré počítat s tím, že vám poskytnou 100% tmu. Tím pádem nelze během dne regulovat množství denního světla v místnosti.

Venkovní rolety

Zdroj obrázku: louver.cz

Kvalita na prvním místě

Rolety Louver vám poskytnou všechny tyto vlastnosti, navíc jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Jestliže se budete o venkovní rolety starat podle určitých pravidel, jejich funkčnost i vzhled zůstane dlouhou dobu stejný. Jestliže chcete životnost rolet prodloužit ještě víc, pořiďte si rolety, které jsou ovládány elektronicky. Toto automatické ovládání, lze k roletám nainstalovat i dodatečně.Venkovní rolety

Zdroj obrázku: louver.cz

Zdroj náhledového obrázku: louver.cz

 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *