Obývací stěna

Obývací stěna z masivu oživí váš obývací pokoj

Elegantní nábytek si zaslouží jakýkoli interiér. Pokud i vy aktuálně uvažujete o nákupu některých kusů, rozhodně se vyplatí popřemýšlet nad nákupem stylové obývací stěny. Proč se právě ji vyplatí integrovat do obývacího pokoje? Na tuto otázku si odpovíme podrobně v následujících řádcích. Důvodů pro koupi moderní obývací stěny z masivu je opravdu spousta.

Masivní obývací stěna

Váš obývací pokoj dokonale provoní

U obývací stěny z masivu si můžete být jistí tím, že pochází čistě z přírody. Masivní dřevo bývá nejčastěji z buku, dubu, jasanu anebo jiných stromů. Všechny dřeviny mají jeden společný jmenovatel. Hezky voní a vzhled dřeva je ještě navíc umocněn letokruhy, jež jsou na jeho povrchu patrné. I přes jakékoli moření se můžete spolehnout na absenci jakýchkoli lepidel a syntetických látek.

Bytelný nábytek vydrží navždy

Masivní dřevo je maximálně pevné. I když se třeba dřevotřískové modely po určité době rozklíží, masiv dokáže bez problémů vydržet. Často se jedná i o několik desítek let. Bez problémů dokáže odolat i dlouhodobému tlaku. V policích lze mít i těžší věci a nedochází k jejich prohnutí, nebo dokonce přelomení. U dřevotřískových obývacích stěn bývá právě s celkovou nosností polic docela velký problém.

Masivní obývací stěna

Elegantní jako žádná jiná

Myslíte si, že obývací stěna z masivu musí být nutně velká a poměrně bytelná. Není to pravda. Na trhu se nachází spousty provedení vyznačujících se důrazem na minimalistické pojetí. Obývací stěny z masivu jsou elegantní a originální. Důkazem budiž spousta nejrůznějších dekorů. K dispozici je pestrá paleta barev, z nichž některá do vašeho obývacího pokoje stoprocentně padne. Není problém také najít i zajímavé kování, jež bude s celým kompletem ladit. Podívat se na zajímavá provedení masivních obývacích stěn můžete na https://www.masiv-prodej.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *