Jídelní set

Nákup jídelního setu: Minimalismus vs. klasika

Krásná jídelna není v žádném interiéru samozřejmostí. Pokud se i vám zdá, že by tato místnost potřebovala nějakou změnu i ve vaší domácnosti, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž zaměříme na to, jaký jídelní set se právě do jídelny vyplatí nakoupit. Vše se odvíjí především od stylu, v němž chcete tuto místnost mít, případně také od funkčních vlastností celé výbavy. Podíváme se tedy, jaké alternativy se nabízejí, a samozřejmě doporučíme i online prodejce kvalitního a stylového nábytku.

Ratanový set

Tradiční jídelní sety

Jestliže máte velkou jídelnu, určitě se nebojte pořídit klasický velký jídelní set. Ten se dá sehnat v různých variacích, a to hlavně podle počtu židlí. K dispozici jsou sestavy 2+1, 4+1 a 6+1. Je pouze na vás samotných, po kterém modelu sáhnete. Počet židlí se pochopitelně bude odvíjet od členů vaší domácnosti. V každém případě nedávejte do jídelny židle navíc, minimalistické kouzlo jídelny tak velmi rychle zmizí.

Jídelní set

Rohové sestavy do menších interiérů

Jestliže máte opravdu malou jídelnu, případně jen kout pro sezení v kuchyni, určitě se nebojte rohového sedacího setu. Ten je složen z lavice, jež kopíruje roh místnosti, a korespondujícího se prostorem pro sezení. Objevte kouzlo minimalistického stylu a pořiďte si klidně i menší set, který bude disponovat dostatečným úložným prostorem. Ten se nachází pod samotnými sedáky a dá sem umístit fakticky cokoli.

Rohová sestava

Kulaté skleněné a ratanové variace

Pokud raději vsadíte spíše na atypická provedení, máte je mít. Za zmínku stojí především sestavy vyrobené z netradičních materiálů. Mezi nejoblíbenější se dnes řadí zejména sklo. Je tvrzené a nabízí svůj zcela unikátní design. Vsadit můžete klidně i na ratanové variace, jež ale spíše sluší venkovním posezením a exteriérovým kuchyňským koutům. Ať už si chcete vybrat jakýkoli set, podívejte se do nabídky na https://www.atan.cz/.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *