Jídelní set

Nákup jídelního setu: Minimalismus vs. klasika

Krásná jídelna není v žádném interiéru samozřejmostí. Pokud se i vám zdá, že by tato místnost potřebovala nějakou změnu i ve vaší domácnosti, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž zaměříme na to, jaký jídelní set se právě do jídelny vyplatí nakoupit. Vše se odvíjí především od stylu, v němž chcete tuto místnost mít, případně také od funkčních vlastností celé výbavy. Podíváme se tedy, jaké alternativy se nabízejí, a samozřejmě doporučíme i online prodejce kvalitního a stylového nábytku.

Ratanový set

Zdroj obrázku: atan.cz

Tradiční jídelní sety

Jestliže máte velkou jídelnu, určitě se nebojte pořídit klasický velký jídelní set. Ten se dá sehnat v různých variacích, a to hlavně podle počtu židlí. K dispozici jsou sestavy 2+1, 4+1 a 6+1. Je pouze na vás samotných, po kterém modelu sáhnete. Počet židlí se pochopitelně bude odvíjet od členů vaší domácnosti. V každém případě nedávejte do jídelny židle navíc, minimalistické kouzlo jídelny tak velmi rychle zmizí.

Jídelní set

Zdroj obrázku: atan.cz

Rohové sestavy do menších interiérů

Jestliže máte opravdu malou jídelnu, případně jen kout pro sezení v kuchyni, určitě se nebojte rohového sedacího setu. Ten je složen z lavice, jež kopíruje roh místnosti, a korespondujícího se prostorem pro sezení. Objevte kouzlo minimalistického stylu a pořiďte si klidně i menší set, který bude disponovat dostatečným úložným prostorem. Ten se nachází pod samotnými sedáky a dá sem umístit fakticky cokoli.

Rohová sestava

Zdroj obrázku: atan.cz

Kulaté skleněné a ratanové variace

Pokud raději vsadíte spíše na atypická provedení, máte je mít. Za zmínku stojí především sestavy vyrobené z netradičních materiálů. Mezi nejoblíbenější se dnes řadí zejména sklo. Je tvrzené a nabízí svůj zcela unikátní design. Vsadit můžete klidně i na ratanové variace, jež ale spíše sluší venkovním posezením a exteriérovým kuchyňským koutům. Ať už si chcete vybrat jakýkoli set, podívejte se do nabídky na https://www.atan.cz/.

Zdroj náhledového obrázku: atan.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *