Postel z masivu

Nábytek z masivu ve vaší ložnici: Přírodní elegance, která neomrzí

Ač se to možná nezdá, ložnice určitě patří mezi nejvyužívanější místnosti, jež v interiéru máte! Nevěříte? Vždyť pouze spánkem trávíte zhruba třetinu vašeho života. I proto se vyplatí vsadit právě v ložnici na vysoce kvalitní nábytek. Volit dřevotřísku, kov anebo jakýkoli jiný materiál je risk, který se nemusí vyplatit! Jistotu kvality v kombinaci s elegancí nabízí masivní dřevo.

Komoda z masivu

Zdroj obrázku: nabytek-jeko.cz

Maximální životnost a dokonalá vůně

Hlavní předností masivu je stoprocentně vysoká výdrž i při častém zatížení. Především u postele se můžete spolehnout na to, že se ihned nerozvrže podobně, jako je tomu u dřevotřísky. V případě, že zvolíte lamelové rošty, budou matrace dokonale dýchat a roztoči nebo jiné zdraví škodlivé organismy nebudou mít šanci vás ohrožovat. Dřevo budete cítit pokaždé, když si půjdete odpočinout či spát. Tento časem prověřený čistě přírodní materiál je optimální zvolit i na skříňky a další výbavu.

Postel i skříně musí vypadat

Vzhled je zcela jistě nesmírně důležitý i v místnosti, kam chodíte jen vy a váš partner, případně děti. Velkou výhodou masivního dřeva je možnost volby hned několika barevných odstínů. Ty se mohou odvíjet buď přímo od původního vzhledu konkrétní dřeviny, nebo druhu namoření. Moc hezky vypadá například smrk vyznačující se hrubější texturou s více suky. Obrovskou pevnost a jemnější design nabídne dub. Vybírat ale klidně můžete také buk, případně dražší cizokrajní dřeviny. Hezké jsou i noční stolky v moderním či rustikálním provedení.

Břízová postel z masivu

Zdroj obrázku: nabytek-jeko.cz

Ostatních výhod se najde spousta

Masivní postel i nábytek vás přežijí, vypadají perfektně a vy se nebudete muset obávat o své zdraví. Tyto devízy jsou nesporné, nicméně nelze zapomenout ani na velmi jednoduchou údržbu. Hospodyňky ocení minimální víření prachu v místnosti a možnost pouhého setření povrchu nábytku navlhčeným hadříkem. Masivní dřevo odolá i vodě, zatímco dřevotříska se rychle rozklíží. O kráse masivu se můžete přesvědčit v internetovém obchodě Nábytek Jeko.cz.

Zdroj náhledového obrázku: nabytek-jeko.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *