Kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru: Příprava pokrmů i stolování v novém

Jednou z nejdůležitějších místností v každém interiéru je kuchyň. Právě na její realizaci se často čeká, než se do dané nemovitosti její majitel nastěhuje. Příprava nejrůznějších pokrmů zkrátka nemůže probíhat v nepřipraveném prostoru. Stejně tak i pro stolování je nutné mít správné místo. Optimální řešení představuje moderní kuchyně na míru. Její realizaci se vyplatí svěřit odborníkům. Právě proto se v následujících řádcích zaměříme na nabídku služeb v oblasti kuchyní na míru od společnosti JN Interier.

Kuchyně na míru

Tradiční výrobce nábytku na míru

Společnost JN Interier Česká republika s.r.o. se řadí mezi přední firmy, jež vyrábí nábytek a poskytují další služby v oblasti bydlení. Pochlubit se může dlouholetými zkušenostmi, na trhu úspěšně funguje již od roku 2000. Jak výrobní prostory, tak i sídlo firmy se nachází v Brandýse nad Labem. K výrobě se využívá služeb nejmodernějších počítači řízených přístrojů. Zakázky pro následnou montáž jsou kompletovány ručně. Nábytek do interiéru dodává JN Interier do vlastních studií a také partnerům z oblasti velkoobchodu. A proč byste měli zvolit kuchyni na míru od této společnosti i vy?

Kuchyně na míru

Zapomeňte na nemilá překvapení

Častým problémem řešení nové kuchyně bývá především to, že si na počátku majitel nemovitosti nepromyslí celkovou kompozici a nenechá zpracovat vizualizaci. U JN Interier se díky 3D modelu můžete spolehnout především na maximálně funkční využití místnosti. Specialisté vám přímo doporučí konkrétní nábytek na míru, spotřebiče a materiály, z nichž se bude celý komplet sestávat. Díky zónovému plánování prostoru Dynamic Space budete mít jistotu nejen designově povedeného sladění všech komponentů, ale i maximální funkčnosti.

Kuchyně na míru

S důrazem na kvalitu

Kuchyně určitě nepatří mezi místnosti, které by se často měnily. Většinou vydrží v daném interiéru několik desítek let. JN Interier dodává své kuchyně v nejvyšší kvalitě. Voleny jsou jakostní laminované dřevotřískové desky v tloušťkách pohybujících se mezi 10 až 25 mm. K jakémukoli dekoru jsou navíc precizně vybírány ještě hrany. Variabilitě se meze nekladou a vestavěné skříně budou dokonale ladit. Stejně tak firma využívá tradiční kování značky Blum, které patří ke špičce. Na jednu stranu je jednoduché a na stranu druhou dokáže vydržet spousty let. Vztahuje se k němu doživotní záruka.

Kuchyně na míru

Zaujme na první pohled

Kuchyně na míru realizovaná zmiňovanou firmu dokáže stoprocentně zaujmout. Na výběr budete mít obrovské množství odstínů. Kuchyni tak lze mít dokonale sladěnou s výmalbou a celkovým charakterem prostoru. Sami se můžete přesvědčit, když nahlédnete do fotogalerie kuchyní přímo na webu společnosti JN Interier. Najdete zde spousty již realizovaných zakázek a třeba se inspirujete pro řešení kuchyně ve vašem domu či bytu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *