Hospital-Medical-Flex

Matrace s revolučními přírodními vlákny Struto

Příjemné, zdravé a ničím nerušené spaní zajistí nejenom spolehlivá postel, ale především kvalitní matrace. Vybrat si lze z mnohých, nicméně vynikající vlastnosti nabízí zejména matrace s revolučními přírodními vlákny Sruto. Toto kolmo kladené vlákno představuje novou inovativní a jedinečnou technologii přinášející vynikající vlastnosti matrace. Vysoká stabilita a tvarová stálost zajistí jedinečnou regeneraci organismu u lidí jakéhokoli věku. Sruto je navíc ryze přírodní vlákno, které je recyklovatelné.

Skvělé vlastnosti vlákna Sruto

–                     Sruto působí příznivě na lidský organismus
–                     zmírňuje bolesti hlavy a pomáhá při revmatu
–                     optimálně působí na močové cesty a ledviny
–                     má vynikající termoizolační vlastnosti
–                     pohlcuje vlhkost, zamezuje tak nadměrnému pocení
–                     kolmo kladená vlákna zajistí skvělou prodyšnost
–                     vysoká životnost
–                     přizpůsobení se každému člověku

Jádro matrace

U matrace je také velmi důležité jádro. Pětizónové jádro je u této matrace vyrobeno ze studené pěny. Matrace jsou tvořeny dvěma stranami. Ta první je vybavena ryze přírodním rounem, které je kladeno kolmým směrem. Tato strana je určena na zimu. Letní strana je řešena za pomocí Elastic Cotton. Výborné je i to, že okraje matrace zpevňuje polyuretanová pěna mající vyšší objemovou hmotnost.

Potah matrace udrží ideální klima

Komfortní potah matrace umí optimálně regulovat teplotu a samozřejmostí je u něj antibakteriální úprava. Pevné a maximálně prodyšné provedení je schopno udržet klima spaní na teplotě 37 stupňů Celsia. Potah je mimo jiné vybaven celkovým zipem, takže není problém jej v případě potřeby pohodlně odepnout. Vyprat tyto matrace lze pohodlně při teplotě 60 stupňů Celsia. Koupit si tyto revoluční matrace budete moci v síti Kika a také Kouzelné spaní.
Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *