vánoční hvězda

Vánoční hvězda jako skvělá vánoční dekorace

Vánoce jsou za rohem a advent vesele pokračuje dál. Pokud ještě nemáte ve svém interiéru nějaké hezké a vkusné vánoční dekorace, tak určitě není od věci některé vyrobit anebo zakoupit. Fantazii se meze v každém případě nekladou a rozhodně není problém skutečně šikovné vánoční dekorace najít. Pokusme se přesto upozornit na různé podoby vánoční hvězdy.

Živá vánoční hvězda jako klasika

Jestliže chcete mít skutečně přírodní Vánoce, tak se budete zcela jistě soustředit na přírodní vánoční dekorace. Opravdu krásná je především vánoční hvězda. Hvězda květina vánoční určitě je a málokterá rostlina by se k Vánocům hodila více. Pokud nechcete mít starosti, tak je vánoční hvězda ke koupi prakticky v kterémkoli obchodě. Když si ale budete chtít vypěstovat vlastní vánoční hvězdu, klidně budete moci. Návod naleznete například zde. Živá vánoční hvězda sice nevydrží napořád, nicméně oproti některým umělým modelům se jedná o nesrovnatelnou záležitost.

Vánoční hvězda papírová

Jestliže nechcete mít starosti se zaléváním klasické vánoční hvězdy, pak se jeví jako ideální hvězda z papíru. Hvězda papírová vánočníatmosféru umí navodit také. Můžete si ji sestavit klidně i ve 3D modelu, který vypadá také perfektně. Jednodušší je papírová vánoční hvězda, které se pouze vystřihne a nalepí na okno anebo na některé další části interiéru. Příjemnou atmosféru Vánoc doladí také.

Jiné vánoční dekorace

O tom, že rok 2013 vánoční dekorace přinese v tom nejmodernějším duchu, není pochyb. Krásné a neotřelé motivy je možné najít všude. Většinou se jedná o různé blikající led řetězy anebo jiné prosvětlené dekorace. Chcete-li mít ale doma poněkud střídmější atmosféru, pak jsou každopádně hezčí mnohé rukodělné výrobky. Jako dekorace bohatě postačí a nemusí zrovna blikat na kilometry daleko!
Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *