Kávovar JURA

Kvalitní švýcarské kávovary do firmy od značky JURA

Dopřejte si kvalitní kávovary od švýcarské značky JURA. Díky moderním programům zvládnou připravit hned několik různých nápojů. Získáte tak pocit, že se nacházíte přímo v kavárně. Co všechno švýcarské kávovary JURA umí a jaké modely existují? To se dozvíte v tomto článku.

Švýcarská značka kávovarů JURA

Když se rozhodnete pro pořízení kávovaru, vyplatí se věnovat pozornost výběru správné značky. Při správné volbě totiž získáte přístroj, který vydrží po mnoho let. Moderní kávovary JURA navíc kromě snadného ovládání při tvorbě nápojů nabízí i praktické programy pro čištění a údržbu, takže je pravidelné používání ještě o něco jednodušší a příjemnější.

Kávovary s moderními funkcemi

Kvalitní kávovar JURA nabízí i některé pokročilé funkce. Jde například o pulsní propaření za účelem co nejvíce hygienického provozu. Praktickou vychytávkou jsou i velmi tiché mlýnky pro přípravu skutečně čerstvé mleté kávy s perfektním aroma.

Kávovar JURA

Kávovar JURA: Foto svycarskekavovary.cz

Výběr správného modelu podle množství pracovníků

Všechny modely kávovarů JURA se vyznačují propracovaným moderním designem a snadným ovládáním pomocí několika tlačítek či přes displej. Jde o skvělé vybavení hlavně do kanceláří a podobných provozů, kde zaměstnanci jistě ocení kvalitní kávovar. Pro menší počet lidí na přípravu zhruba 30 káv za den je ideální model JURA E8. Na středně velké kanceláře, kde se za den připraví kolem 50 káv, bude správnou volbou kávovar JURA WE8.

Do velkých kanceláří, kde není problém příprava ani 200 káv za den to bude chtít skutečně výkonný stroj, jakým je JURA X6. Nabízí možnost přípravy až 12 druhů nápojů, praktické filtry i větší nádobky na vodu a odpad pro skutečně velkou zátěž během dne. Speciální systém čištění se stará o maximálně hygienický provoz, a to vše s velmi jednoduchým ovládáním.

Kávovar JURA: Náhledové foto svycarskekavovary.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *