Držák na TV

Otočit velkou televizi kolmo ke zdi už není problém

Zejména v multifunkčním prostoru není snadné najít vhodné místo pro umístění televize. Ta je dnes obvykle velkoplošnou, takže běžný držák nebývá správnou volbou. Jak tento problém vyřešit?

Dnes je běžným uspořádáním bytu otevřený prostor spojující kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. V každé části tohoto prostoru si přejeme být v centru dění a moci se podívat třeba na televizní noviny, nebo jiný oblíbený pořad. Mít možnost se koukat na velkou televizi jednou z jídelny a jednou ze sedací soupravy, bez toho, abychom museli dělat kompromis při zařizování prostoru, dnes nabízí velmi dlouhý TV držák Ergosolid Largo.

Přemýšlíte, jak správně umístit na zeď velkou televizi s možností jejího polohování a otáčení?

Dejte si pozor při výběru držáku. Čím větší uhlopříčku vaše televize má, tím méně s ní u běžného držáku budete moci otáčet. Je jen velice málo modelů, které umožňují bez kompromisů otáčet i televize s úhlopříčkami 65″ až 80″, tedy do polohy kolmo na zeď. Držák, který toto umí, musí mít délku alespoň jeden metr, což si málokdo uvědomí, a proto ani přesně neví, co hledá. Takže si často pořídíme naprosto nevhodné řešení pro naši situaci.držák na TVFoto: drzakyastolky.cz

Otočit velkou televizi kolmo ke zdi umí již zmíněný extra dlouhý televizní držák Ergosolid Largo. Jeho parametry jsou skutečně velice štědré a přizpůsobené možnosti manipulace s televizí bez kompromisů a omezení. 50kg nosnost je dostatečná pro většinu modelů. Držák podporuje VESA standardy od 200×100 mm do 800×400 mm. Hodí se pro televize s uhlopříčkou 43″ až 80″. Televizi lze naklápět o +5° až -15° i korigovat rovinu obrazovky. Samozřejmostí je otočení obrazovky o 90 stupňů na obě strany. Máte nepříjemný pocit ze zavěšených televizí? Nemusíte. Držák jistí i velkoplošnou televizi proti pádu speciálním uchycením. Takže k nehodě nedojde ani při nestandardní manipulaci. Černé provedení je univerzální a oblíbené.

Kupujte televizní držáky od profesionálů

Hledáte dodavatele televizních a dalších držáků, který jim rozumí, má velký sortiment a přijatelné ceny? Nabídka Fiber Mounts s.r.o. je přesně tím, co vás zaujme. Firma se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej. V nabídce si vyberte otočné držáky, fixní držáky, držáky s náklonem, montované do stropu, taktéž TV stojany a stolní držáky na monitory, ale i na celé notebooky.

držák na TV

Foto: drzakyastolky.cz

E-shop je doslova prošpikovaný moderními vychytávkami v oblasti držáků a stojanů televizí. Současně zachází i do dalšího sortimentu z oblasti elektra a elektroniky. Dostanete dobré rady, jak správně vybrat držák na TV, ale i zcela specifické a sofistikované odborné poradenství. Díky tomu nekupujete formou pokus/omyl, ale rovnou jste nasměřováni na vhodné řešení právě pro vaši konkrétní situaci. Produkty jsou navíc za výborné ceny, takže mnohé z vás překvapí, že profi řešení není nadstandardem za luxusní cenu, ale běžným vybavením k televizi.

Náhledové foto: drzakyastolky.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *