23/06/2015
Kategorie: Interiér, Kuchyně, Novinky

Kuchyně na míru se vyplatí

Realizaci kuchyně do novostavby či zrekonstruovaného interiéru je třeba detailně promyslet. Pokud hodláte vsadit na levné varianty provedení od největších dodavatelů, klidně můžete. Výsledek bude ale s největší pravděpodobnosti tristní z hlediska celkové kvality provedení. Největší potíž bude pravděpodobně s nedokonalými rozměry kuchyně vzhledem k prostoru a také s kováním a dalšími doplňky, jež brzy odejdou. Proto a z mnoha dalších důvodů je vhodné nechat si kuchyni zhotovit na míru. Výbornou volbou je společnost LJ kuchyně, jejíž služby si představíme podrobněji.

pFull2

Přesné rozměry dle daného prostoru

Vaši kuchyni snů si můžete nechat přesně navrhnout, aby vyhovovala konkrétním prostorám, v nichž se bude nacházet. Společnost LJ kuchyně vám ji totiž profesionálně navrhne zcela zdarma. K dispozici budete mít 3D návrh, který si nejprve prohlédnete na počítači, a následně vám bude barevně vytištěn. Zdarma a nezávazně si tak uděláte obrázek o konečném vzhledu vaší nové kuchyně na míru. Zkrátka budete přesně vědět, do čeho jdete.

pFull

Vysoká kvalita přímo od výrobce

Kuchyně na míru od zmiňované firmy jsou typické především vysokou kvalitou provedení. Jedná se přímo o výrobce, takže návrh s realizací bude plně korespondovat. Na realizovanou kuchyni navíc dostanete záruku v době trvání 7 let. Její součástí bude vysoce jakostní kování a také spotřebiče známých značek. Nejedná se o žádnou Čínu, ale o vysoce kvalitní spotřebiče Brandt, Bloomberg či Dietrich.

pFull3

Spolehlivý servis

Určitě všichni znáte situaci, kdy se vám pokazí některý ze spotřebičů, a vy musíte pracně shánět nový. U LJ kuchyně vše chodí poněkud jinak. V případě poruchy k vám dorazí servisní technik a vše vyřešíte pohodlně s ním. Poruchu buď odstraní, anebo dojde k výměně konkrétního spotřebiče za zcela nový kus.

2 komentáře
  1. lou.pak@seznam.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *