Moderní kuchyně

Kuchyň – srdce celého domu

Zařizování především nového domu bývá často velký hlavolam. Určitě dbáte na nejrůznější módní trendy, protože ty se projevují nejen v oblasti oděvů, ale také právě v bydlení. Kladete důraz především na správné vymalování. Volíte nadčasovou barevnou kombinaci, abyste nemuseli zdi přemalovávat co měsíc. Obracíte se tedy na nejrůznější časopisy o bydlení nebo hledáte nejrůznější tipy a triky na internetových stránkách. Po pečlivém prostudování nejnovějších trendů nakonec zvolíte kombinaci bílé a hnědé nebo černobílé barvy. Tyto barevné odstíny se totiž již nějaký ten pátek drží na prvních příčkách v žebříčku oblíbenosti.

Dále dbáte také na zařizování svého obývacího pokoje. Pohovka musí zcela ladit s vymalováním, ale také s jiným nábytkem v místnosti. Skříně, komody či stolky musí být vyrobeny ze stejného materiálu či musí vlastnit alespoň podobný odstín. Doplňky pak obdivuhodně zútulní celý příbytek.

Moderní kuchyně

Zdroj obrázku: bedlinka.cz

Láska prochází žaludkem

Největším oříškem bývá ovšem kuchyně. Kuchyňský nábytek by měl být zřízen na míru, protože nikdo nestojí o to, aby mu část kuchyňské linky vyčnívala z místnosti ven či mu naopak centimetr chyběl a vznikla tak nevkusná díra v jinak moderní kuchyni. Spotřebiče se volí vestavěné, protože i toto udávají ty nejnovější trendy v oblasti bydlení.

Každá kuchyně by ovšem měla mít i svou jídelnu, kde rodina bude trávit večeře, snídaně a o víkendech i obědy. Právě jídelna je místo, kde se přísloví „jídlo prochází žaludkem“ mění na pravdivé. Proto se klade důraz i na správný výběr jídelního stolu. K němu je zapotřebí vkusně zvolit židle a vhodnou dekoraci.  Jestliže se zde zrovna neobědvá či nevečeří, stůl by neměl zůstávat prázdný. Většinou je nejlepší volbou na jídelní stůl položit vázu s kyticí nebo mísu s čerstvým ovocem. Tak dosáhnete taktéž útulnosti a vždy se i v této místnosti domu budete cítit příjemně.

Zdroj náhledového obrázku: bedlinka.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *