Moderní kuchyně

Kuchyň – srdce celého domu

Zařizování především nového domu bývá často velký hlavolam. Určitě dbáte na nejrůznější módní trendy, protože ty se projevují nejen v oblasti oděvů, ale také právě v bydlení. Kladete důraz především na správné vymalování. Volíte nadčasovou barevnou kombinaci, abyste nemuseli zdi přemalovávat co měsíc. Obracíte se tedy na nejrůznější časopisy o bydlení nebo hledáte nejrůznější tipy a triky na internetových stránkách. Po pečlivém prostudování nejnovějších trendů nakonec zvolíte kombinaci bílé a hnědé nebo černobílé barvy. Tyto barevné odstíny se totiž již nějaký ten pátek drží na prvních příčkách v žebříčku oblíbenosti.

Dále dbáte také na zařizování svého obývacího pokoje. Pohovka musí zcela ladit s vymalováním, ale také s jiným nábytkem v místnosti. Skříně, komody či stolky musí být vyrobeny ze stejného materiálu či musí vlastnit alespoň podobný odstín. Doplňky pak obdivuhodně zútulní celý příbytek.

Moderní kuchyně

Láska prochází žaludkem

Největším oříškem bývá ovšem kuchyně. Kuchyňský nábytek by měl být zřízen na míru, protože nikdo nestojí o to, aby mu část kuchyňské linky vyčnívala z místnosti ven či mu naopak centimetr chyběl a vznikla tak nevkusná díra v jinak moderní kuchyni. Spotřebiče se volí vestavěné, protože i toto udávají ty nejnovější trendy v oblasti bydlení.

Každá kuchyně by ovšem měla mít i svou jídelnu, kde rodina bude trávit večeře, snídaně a o víkendech i obědy. Právě jídelna je místo, kde se přísloví „jídlo prochází žaludkem“ mění na pravdivé. Proto se klade důraz i na správný výběr jídelního stolu. K němu je zapotřebí vkusně zvolit židle a vhodnou dekoraci.  Jestliže se zde zrovna neobědvá či nevečeří, stůl by neměl zůstávat prázdný. Většinou je nejlepší volbou na jídelní stůl položit vázu s kyticí nebo mísu s čerstvým ovocem. Tak dosáhnete taktéž útulnosti a vždy se i v této místnosti domu budete cítit příjemně.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *