Kovaný plot

Kované ploty vydrží navěky a vypadají perfektně

Víte, jaká stavební činnost se zpravidla realizuje po výstavbě domu až jako poslední? Ano, vaše odpověď je jistě správná, jedná se skutečně o ploty. Z hlediska samotného bydlení jsou opravdu méně důležité než vybavení interiéru. Přesto je zapotřebí ohrazení pozemku mít. Vždyť jen riziko návštěvy někoho cizího mnohé lidi děsí. Stejně tak jistě nejste ochotní uklízet nadílku po cizích domácích mazlíčcích. Jaký druh plotu ale volit? To už je pouze na vás, my doporučujeme kované ploty, na něž se soustředíme.

Maximální bezpečí

Kovaný plot je dost náročné přelézt anebo nějakým způsobem poničit. Zatímco plot s příčnými nebo podélnými latěmi zdolá člověk jednoduše, kované ploty se vyznačují přítomností hrotů. Stejně tak kov žádným způsobem neohnete anebo nedeformujete. K betonové podezdívce je pevně ukotvený a nehrozí jeho uvolnění. Zapomenout můžete také na případně zranění při doteku s kovem. Povrch je hladký, zatím co u dřeva se setkáte s ostrými částmi a poté s třískami.

Zub času kovaný plot neohlodá

Největším nepřítelem plotů je bezesporu počasí. Vždyť neustálé střídání se slunečního záření, deště, sněhu a jiných povětrnostních vlivů je pro všechny materiály velmi náročné. Kované ploty jsou povrchově upraveny žárovým zinkováním, nebo dokonce práškovou barvou. V obou případech jsou ovšem maximálně rezistentní vůči vlhkosti i UV záření. Vzhledově tedy nezklamou ani po několika desítkách let.

Elegance se snoubí s originalitou

Jak kované brány, tak i ploty jsou designově unikátní. Vyberete si zkrátka provedení, jež bude dokonale ladit s celým exteriérem. Moc hezky vypadají především oblé tvary. Stoprocentně se nebojte ani rovných linií. Gotické vizualizace anebo třeba nejmodernější lineární provedení vás bude bavit. Ostatně podívejte se na kovane-ploty.net a přesvědčte se sami.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *