mrazničky

Když mrazničky, tak jedině od ETD

Pokud hodláte zakoupit mrazničku, tak je třeba si říci, k čemu ji vlastně budete využívat. Mezi hlavní aspekty patří spotřeba energie, rozměry, kvalita, objem a samozřejmě také cena.

Když si kupujete mrazničku, tak je velmi vhodné se zaobírat ekonomickou stránkou, protože kvalitnější výrobky, často ne o moc finančně náročnější, kupujícímu ušetří nemalé finance. Je tedy velmi výhodné sledovat vyzkoušené značky, se kterými společnost ETD spolupracuje. Mezi tyto značky patří například BEKO, WHIRLPOOL, GORENJE, BLOMBERG, BOSH, SIEMENS a mnoho dalších.

V našem sortimentu naleznete mrazničky pultové, šuplíkové a vestavné.

vestavna mraznicka

Zdroj obrázku: etd.cz

Mraznička pultová – truhlicová

V pultové mrazničce je mnohem více místa, a tak je vhodná například do obchodů nebo do domácností, kde se skladuje vetší počet výrobků, které je nutno udržovat v mrazu. Tyto mrazničky jsou také levnější a mají i lepší izolaci, takže nespotřebují mnoho energie. Pultovou mrazničku si můžete pořídit již od 6 000 Kč.

Jedna z nevýhod této mrazničky je způsob ukládání, který způsobuje menší přehled. Některé druhy pultových mrazniček výrobci upraví tak, že přidají více košů pro uskladnění a přehlednost se tak mnohem zlepší.

V našem sortimentu naleznete pultové mrazničky značky BEKO, WHIRLPOOL a GORENJE.

vestavna chladnicka

Zdroj obrázku: etd.cz

Mraznička šuplíková – skříňová

Šuplíkové mrazničky se hodí spíše do domácnosti, protože jsou určeny pro skladování méně rozměrných potravin. Vše je zde mnohem přehlednější a dostupnost ke skladovaným potravinám je také mnohem jednodušší.  Šuplíkové mrazničky je samozřejmě finančně náročnější než mrazničky pultové. Cena se pohybuje od 4 000 Kč do 22 000 Kč.

Na šuplíky je použit jako materiál plast, který je k dispozici jako průhledný či neprůhledný anebo je vyroben z drátěných košů.

U těchto mrazniček oceníte také úsporu místa, kterému vděčíme způsobu otevírání (tahem k sobě).

Šuplíkové mrazničky jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, kteří chtějí mrazničku uvést do vestavěného provedení. Je zde ovšem vyšší cena a většinou i menší objem.

vinoteka

Zdroj obrázku: etd.cz

V našem sortimentu naleznete šuplíkové mrazničky značky BOSCH,WHIRLPOOL,SIEMENS,GORENJE,BEKO a BLOMBERG.

Zdroj náhledového obrázku: etd.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *