Kvalitní pivní set na vaši zahradu

Posezení na zahradě, v sadu, na chalupě či chatě můžete mít vyřešené různými způsoby. Většinou se jedná o pevný stůl s lavicemi anebo židlemi. Jestliže chcete mít posezení mobilní, které lze v případě momentální nepotřebnosti pohodlně uklidit, stačí vsadit na kvalitní pivní set. Právě on totiž dokáže vytvořit v kterékoli části zahrady dokonalou atmosféru a pohodové posezení pro všechny. Podívejme se tedy na pivní sety podrobněji a poukažme si na to, co byste měli brát v potaz při koupi některého z nich.

Detail kování setu

Zdroj obrázku: pivniset.cz

Silná deska a bytelné kovové součásti

Nejdůležitější je dbát na to, aby pivní set splňoval veškeré požadavky na kvalitu. V mnohých hypermarketech a hobby marketech je možné koupit pivní sety mnohem levněji, nicméně materiálově za moc nestojí. Deska mi měla mít tloušťku minimálně 30 mm. Díky tomu bude maximálně pevné a dokáže odolat i tlaku osob s vyšší hmotností. Zapomenout bychom neměli ani na pevnou kovovou konstrukci. Ideální je profil ve tvaru písmene L o rozměrech 30 x 30x 3 mm.

Pivní set s opěradlemZdroj obrázku: pivniset.cz

Pohodlné rozložení setu

Stůl i židle by měly jít pohodlně rozložit přesně na místo, kde by měly stát. Optimální je tedy velmi nízká hmotnost, kterou by měly pivní sety mít. U těch nejkvalitnějších se pohybuje okolo 46 kilogramů. Set musí jít naprosto pohodlně rozložit a po svém použití i složit. Zvládnout by to měl i slabší člověk.

Kruhový pivní set

Zdroj obrázku: pivniset.cz

Nakupujte kvalitu

Jestliže chcete mít doma opravdu vysoce jakostní pivní set, pak se vyplatí podívat se do nabídky webu pivniset.cz. K dispozici je tady hned několik modelů. Volit můžete sety s opěradly, anebo bez nich či samostatné lavice. Velkou výhodou nákupu je i garance výměny kovových součástí kus za kus po dobu dvou let. Kapacita pivních setů se pohybuje od 8 do 10 osob. Pokud tedy nakoupíte třeba 10 setů, pak můžete pohodlně posadit až 80 lidí.

Zdroj  náhledového obrázku: pivniset.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.