Kamera

Kamery do bytu jsou důsledným a nenápadným strážcem

Mohou být prakticky neustále ve střehu a nenechavci, kteří právě navštívili vaše obydlí, si jich vlastně ani nevšimnou. Na první pohled totiž vyhlíží jako budík nebo propiska, kouřové čidlo nebo například i obyčejné brýle. Jsou dokonale nenápadné a jejich přednost určitě není jen v maskování. Umí totiž nahrát špičkový záznam, který pak může napomoci policejnímu vyšetřování. Nebo byste rádi sledovali psa a kočku, jak si doma hrají, když s nimi zrovna nejste? Bytové kamery totiž poslouží mnoha různým účelům.

Detekce pohybu pohlídá úplně všechno

Stačí jen drobný pohyb, změna v zorném poli a hned se spustí nahrávání. Kamery do bytu mohou mít řadu různých podob a v případě potřeby se vám ozvou přímo na mobilní telefon. Je u vás doma snad něco v nepořádku? Informace máte hned a můžete se podle nich obratem zařídit! Velmi malý model, který nabídne skrytou IP kameru a může monitorovat nejbližší okolí doslova 24/7, má nepochybně zajímavé využití nejen v malých garsonkách. Díky jednoduché mobilní aplikaci si nastavíte vše potřebné i na dálku, stačí jen pouhý okamžik. Kamera v hodinách

Kamera v hodinách: Zdroj obrázku cel-tec.cz

Kvalitní záznam i noční přísvit 

Kamera do kukátka je také zajímavou volbou, nejen pro osaměle žijící seniory. Výhodou je široký úhel záběru a IR noční přísvit, se kterým nemají nezvaní hosté šanci ani v době, kdy většina lidí už tvrdě spí. Barevný displej nebo prostorná interní paměť? I to je dnes už samozřejmostí. Kvalitní záznam, ale i velká praktičnost – vždy víte, kdo je za dveřmi na druhé straně a máte jasno o tom, jestli je možné otevřít nebo je namístě větší opatrnosti. Jednoduché propojení s domácí Wi-Fi usnadní ovládání, stačí pak už jen zařízení vhodně umístit. Toto zařízení je vhodné nejen pro vaše rodiče, ale i děti, které neotevřou nezvaným hostům. Aktuální nabídka je připravena na cel-tec.cz!

Kamera: Zdroj náhledového obrázku cel-tec.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *