uklidova_firma_ksena

Jarní úklid může být jednoduchý a rychlý

Jaro se již dostavilo o okna i další části exteriéru i interiéru je zapotřebí uklidit. Když si mnozí z nás vzpomenout na některé činnosti spojené s úklidovými pracemi, tak ho chuť na teplé počasí a krásné jarní dny může přejít. Je to škoda, jelikož si domácnost anebo firmu můžete nechat uklidit profesionálně, rychle a především s minimálními náklady. Společnost Ksena s.r.o. nabízí komplexní služby, které si v následujících řádcích přiblížíme.

Tradiční partner pro úklid

Ksena s.r.o. je tradiční úklidovou společností, která vznikla již v roce 2000. Jejím hlavním cílem je vytvářet příjemné a čisté prostředí buď ve firemních anebo jiných soukromých prostorách. V současnosti poskytuje své služby více než 120 firmám a jednotlivcům v Praze a blízkém okolí. Profesionálové z této firmy dokážou denně uklidit více než 23 000 m2 plochy. V ročním intervalu dokáže poskytnout přes 2 000 jednorázových úklidů.

Měsíční anebo jednorázový úklid

Pokud potřebujete pouze jednorázový jarní úklid anebo úklid v nižším časovém intervalu, pak můžete využít třeba mytí oken. Právě to patří mezi nejméně oblíbené a logicky nejvíc pracné a namáhavé činnosti. Dále si můžete nechat například umýt lednici zvenku i vevnitř a umýt radiátory. Samozřejmostí je u jednorázového úklidu také setření podlahových ploch a ometení pavučin. V případě potřeby jsou logicky realizovány i další úkony.

Pravidelný úklid domácností

Nechcete-li se omezit pouze na jednorázový jarní úklid, není problém vyřešit jej právě za pomocí zmiňované profesionální společnosti. Pravidelné služby mohou pojímat například uložení věcí tam, kam patří a odstranění prachu ze všech ploch. Z dalších činností můžeme jmenovat umytí nádobí anebo vysávání všech částí interiéru. Jedná se zkrátka o komplexní úklidové služby v týdenních anebo jiných vámi stanovených intervalech.

Zdroj náhledového obrázku: uklidove-prace-ksena.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *