Regál na penumatiky náhled

Je třeba přezout kola: Uskladněte je ekonomicky

Venku je už opravdu hezky a nevypadá to, že by mělo znovu začít sněžit. I proto je zapotřebí věnovat se svému vozu a vyměnit pneumatiky. Ať už tak činíte doma, anebo v pneuservisu, pravděpodobně vám nastane starost, co byste měli dělat s těmi gumami, které se z auta sundávají. Ideální možností je pochopitelně jejich efektivní uskladnění tak, aby zabírali v garáži anebo dílně co nejmenší množství prostoru a byly připraveny na následující sezonu. Zvolíte-li kvalitní regálový systém, nebudete mít problém…

Kvalitní regál ušetří užitný prostor

Pořídit si kvalitní regál na pneumatiky dnes není žádný problém. U společnosti Regal Sistem si můžete vybrat takový, který vám bude po všech stránkách vyhovovat. Pneumatiky v něm dokážete uskladnit takovým způsobem, že v garáži vznikne další užitkový prostor, který ale minimálním způsobem ukrojí tohoto stávajícího. Bez větších potíží tak budete moci vzít již použité pneumatiky a uskladnit je do doby, než je budete opět potřebovat vyměnit. Budete tak přesně vědět, kde je máte.

Regál na penumatiky

Zdroj obrázku: regalsistem.cz

Bytelný regál s povrchovou úpravou

Všechny policové regály na pneumatiky od Regal Sistem jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu, který zajistí bytelnost a stabilitu. Povrchově je navíc upraven žárovým zinkem, takže se nemusíte obávat ani koroze nebo toho, že by se regál mohl opotřebovat poškrábáním anebo jakkoli jinak. Celá konstrukce podléhá nejpřísnějším normám platným v České republice. Designově také regál vypadá perfektně a padne do vaší garáže jako ulitý.

Sestavte si sami

Velkou výhodou těchto regálů je i fakt, že si je budete moci doma poskládat sami dle svých vlastních představ. Zboží si zakoupíte v demontovaném stavu a sami si regál sestavíte doma. Vynikající je i výšková přestavitelnost polic, a to až do výšky 33 mm. Všechno se navíc obejde bez jakéhokoli šroubování.

Zdroj náhledového obrázku: regalsistem.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *