Vánoční dárky

Jaký vánoční dárek vybrat na poslední chvíli?

Neměli jste letos čas ani chuť na nakupování vánočních dárků?  Nevíte jaké vánoční dárky poslední chvíli vymyslet? Máme pro vás pár tipů na dárky, které i s minimálním úsilím dokážete zařídit klidně běh Štědrého dne.

Když nevíš, co koupit, kup poukázku

Říká se, že nejlepší nejsou věci, ale zážitky. Proto věnujte svým blízkým nějaký zážitek. Můžete zakoupit poukázku na masáž, nějaký pobyt, adrenalinový zážitek či večeři o pěti chodech v luxusní restauraci. Volba je na vás a možností spousta. Mnoho společností nebo slevových portálů dokonce nabízí vytisknutí si poukázky doma. Vytisknete si tak e- poukaz. Nemusíte tak nikam chodit. U tohoto typu dárku je však dobré, věnovat ho lidem, které opravdu dobře známe a takový zážitek ocení. Poukázkou se dá také vyřešit nákup oblečení. Je to výhodné v případě, že si nejste jist velikostí. Stačí, když zajdete do vámi vybraného obchodu nebo online zaplatíte poukázku na oblečení v určité hodnotě.

Kurz nebo raději divadelní představení?

Různé vzdělávací společnosti nabízí kurzy pro všechny věkové kategorie. Takový kurz ať už jazykový, sportovní nebo třeba kurz pro osobní rozvoj můžete někomu věnovat i jako vánoční dárek.  Spousta lidí by se častokrát sama do kurzu nepřihlásila, díky takovému dárku budou mít šanci.  Totéž platí o vstupenkách na koncert, divadlo hokejový zápas. Pokud tedy někdo z vašich blízkých miluje určitou skupinu a chystá koncerty, je vstupenka skvělým dárkem.

Pro řidiče

Posledním našim tipem na dárek k vánocům je dálniční známka. Je to dárek speciální a určitě ho nebudete darovat někomu, kdo není řidič. Ovšem ti řidič, kteří najezdí každoročně tisíce kilometrů, určitě známku uvítají. Dálniční známku nedarujete každý den a proto se jako vánoční dárek skvěle hodí. Dalším tipem mohou být nejrůznější doplňky do auta od drobností, jako jsou přívěšky na klíče přes voňavku až po povinné vybavení auta.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *