pok1

Jak udělat z postýlky kolébku snadno a rychle

Kolébky byly nedílnou součástí péče o nejmenší miminka ještě v polovině minulého století. Postupně se ale z našich domácností začaly vytrácet – důvodem byla především úspora financí a místa. Ale co kdybychom vám představili postýlky, které lze změnit na kolébku díky jednoduchému triku?

S Itálií si obvykle spojujeme dobré jídlo a pobyt na slunné pláži. Země ve tvaru boty je ale také kolébkou evropské kultury a své tradice a dovednosti dokázala přetavit i do výrobků určených dětem. Právě proto je dětský nábytek v italském stylu vždy tak krásný, praktický a s láskou vyrobený.

Nábytek, který ví, co děti potřebují

Budoucí rodiče mají většinou o pokojíčku svého miminka celkem jasnou představu. Zatímco někteří nedají dopustit na romantiku spojenou s pastelovými barvami a krajkovaným povlečením, jiní dávají přednost pořízení výbavičky v moderních a svěžím stylu. Díky prvotřídním italským výrobkům se však v obou případech mohou spolehnout na jedinečný nadčasový design i vysokou praktičnost a dlouhodobou užitnost všech nabízených modelů.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Například většinu dostupných postýlek lze snadno proměnit v kolébky díky zakoupení samostatné spojnice. Nastavení bočnic a výška roštů se snadno přizpůsobí dětem různého věku a samotná manipulace je pro rodiče velmi snadná (pro pohyb s bočnicemi vám stačí jen jedna ruka). Zároveň je ale celá dětská postýlka maximálně stabilní a bezpečná, takže vydrží i řádění opravdu živých a neposedných dětí.

Důraz je kladen i na zdravotní nezávadnost a bezpečnost. Ortopedické rošty, dodávané se všemi postýlkami,, podporují zdravý vývoj páteře miminka a praktické snadno vyčistitelné ochranné potahy na matrace umožní udržet ve vaší domácnosti vysoké hygienické standardy.

Nechybí ani další vybavení zahrnující přebalovací pulty, vysoké židličky nebo celé kolekce nábytku, díky nimž bude dětský pokojíček působit harmonicky a útulně. A na takovém místě se budete vy i vaše miminko vždy cítit příjemně, což v náročných prvních dnech zcela jistě oceníte.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *