Střecha

Realizace nové střechy: Vsaďte na specialisty

Krásná nová střecha jednoznačně patří k jakékoli novostavbě nebo nově rekonstruované nemovitosti. Že aktuálně uvažujete o její realizaci? Pak zbystřete a nepřestávejte číst. V následujících řádcích totiž představíme velmi pestré portfolio služeb společnosti Techbuild company s.r.o., jež se v tomto oboru pohybuje už řadu let a má spousty zkušeností a spokojených zákazníků.

Střecha

Zdroj obrázku: strechysegment.cz

Vše, co s výstavbou nové střechy souvisí…

Nabídka různých činností spojených s výstavbou střechy je velmi pestrá. Samotná pokládka střešních tašek přichází až jako poslední fáze. Co všechno tedy společnost poskytuje.

Tesařské práce

Základem každé kvalitní střechy jsou krovy, což si specialisté jednoznačně uvědomují. Ukotvení vazníků, výroba krovů, rekonstrukce stávajícího skeletu střechy. To vše si můžete objednat. Zapomenout přitom nelze ani na výstavbu dřevostavby, případně přístřešku pro auto nebo cokoli podobného.

Klempířské činnosti

Chcete si nechat vyřešit veškeré klempířské činnosti na klíč? Žádný problém. Specialisté řeší například:

  • kompletní oplechování střech,
  • montáž okapů, svodů či háků,
  • oplechování teras, balkonů, komínů a venkovních parapetů,
  • jakékoli klempířské práce na míru.

Pokrývači to zvládnou

Zapomenout nelze ani na pokrytí střechy krytinou. Vybrat si lze z plechových, živičných nebo tvrdých střech. Pro profesionály je precizní pokládka střešní krytiny samozřejmostí.

Ostatní činnosti

Mimo zmiňované práce nabízí společnost také hydroizolaci, zateplení a opravy střech či pracovní plošiny. To ovšem není všechno.

Střecha

Zdroj obrázku: strechysegment.cz

Ploché a zelené střechy od specialisty

Rádi byste si nechali vytvořit zelenou střechu? Proč ne? Odborníci řeší jak intenzivní zelené střechy s tloušťkou pěstebního substrátu více než 300 mm, tak i extenzivní, kde je substrát silnější než 80 mm. Samozřejmě se můžete spolehnout i na poradenskou činnost či komplexní zpracování návrhu. Jinak si lze nechat zrekonstruovat také jakoukoli plochou střechu včetně těch panelákových. Více informací najdete na www.strechysegment.cz.

Zdroj náhledového obrázku: strechysegment.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *