Služby PPL
14/03/2016
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Jak poslat PPL

Zásilková služba PPL se řadí mezi nejoblíbenější svého druhu nejen u nás, ale i v mnohých ostatních zemích. Není se čemu divit, jelikož se jedná o spolehlivého dopravce, který dokáže veškeré balíky a další zásilky převážet bez jakýchkoli komplikací, rychle a efektivně. Že nevíte, jak poslat PPL? Nevadí. V následujících řádcích se soustředíme na možnosti, které se vám nabízejí. Pokud bude váš postup správný, čeká vás pohodové vyřízení vaší zásilky a adresáta předmět, který mu budete posílat. Jaké jsou tedy možnosti?

Pravidelné svozy nejsou k dispozici

V minulosti byl krátkou dobu k dispozici prodej zboží za hotové peníze. Jednalo se o hromadný svoz, kdy řidič přijel na určité místo, odkud svážel od jednotlivých prodejců anebo zasílatelů jejich zboží. Vy jste mohli pouze zaplatit v hotovosti za zaslání zboží anebo za jeho příjem. Tato balíkován přeprava již ale v současnosti u PPL k dispozici není, takže ji nelze využít. Je třeba vyrazit do PPL Parcel Shopu.

PPL Parcel Shop vám vyhoví

Nejširší a nejrychleji se rozšiřující síť podejních a zároveň i výdejních míst. Přesně tak lze charakterizovat PPL Parcel Shop. Jedná se o širokou síť, která je rozšířena prakticky po celé České republice. Z žádného místa to nebudete mít na danou pobočku PPL Parcel Shopu daleko. Najít si jej budete moci dokonce klidně i online přímo na webových stránkách společnosti PPL.

Co nabízí PPL Parcel Shopy

Služeb PPL Parcel Shopů je velké množství a my je nabízíme přehledně v následujících odrážkách. Co tedy všechno v PPL Parcel Shopech můžete.

–          vyzvedávat zásilky objednané v eshopu

–          realizace platby inkasa dobírky v hotovosti

–          posílat balíky po tuzemsku i do zahraničí

–          posílat balíky bez smluvních závazků se společností PPL

–          Return service- možnost vrácení zboží konkrétnímu zákazníkovi

–          víkendový provoz poboček

–          veškeré informace k dispozici

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.