package-2-1177903-1278×890

Jak poslat PPL

Zásilková služba PPL se řadí mezi nejoblíbenější svého druhu nejen u nás, ale i v mnohých ostatních zemích. Není se čemu divit, jelikož se jedná o spolehlivého dopravce, který dokáže veškeré balíky a další zásilky převážet bez jakýchkoli komplikací, rychle a efektivně. Že nevíte, jak poslat PPL? Nevadí. V následujících řádcích se soustředíme na možnosti, které se vám nabízejí. Pokud bude váš postup správný, čeká vás pohodové vyřízení vaší zásilky a adresáta předmět, který mu budete posílat. Jaké jsou tedy možnosti?

Pravidelné svozy nejsou k dispozici

V minulosti byl krátkou dobu k dispozici prodej zboží za hotové peníze. Jednalo se o hromadný svoz, kdy řidič přijel na určité místo, odkud svážel od jednotlivých prodejců anebo zasílatelů jejich zboží. Vy jste mohli pouze zaplatit v hotovosti za zaslání zboží anebo za jeho příjem. Tato balíkován přeprava již ale v současnosti u PPL k dispozici není, takže ji nelze využít. Je třeba vyrazit do PPL Parcel Shopu.

PPL Parcel Shop vám vyhoví

Nejširší a nejrychleji se rozšiřující síť podejních a zároveň i výdejních míst. Přesně tak lze charakterizovat PPL Parcel Shop. Jedná se o širokou síť, která je rozšířena prakticky po celé České republice. Z žádného místa to nebudete mít na danou pobočku PPL Parcel Shopu daleko. Najít si jej budete moci dokonce klidně i online přímo na webových stránkách společnosti PPL.

Co nabízí PPL Parcel Shopy

Služeb PPL Parcel Shopů je velké množství a my je nabízíme přehledně v následujících odrážkách. Co tedy všechno v PPL Parcel Shopech můžete.

–          vyzvedávat zásilky objednané v eshopu

–          realizace platby inkasa dobírky v hotovosti

–          posílat balíky po tuzemsku i do zahraničí

–          posílat balíky bez smluvních závazků se společností PPL

–          Return service- možnost vrácení zboží konkrétnímu zákazníkovi

–          víkendový provoz poboček

–          veškeré informace k dispozici

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. miiluse brychtova Odpovědět

    do dnesniho dne cekam na vyjadrenikam se zatoulal muj balicek ktery jsem jiz jednou reklamovala cislo balicku 40065036527 ridic telefon 773668390 kontakt asi to dam do televize jak jsem zjistila nejsem jedina posta hradek 67124

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *