Ionizace vody

Ionizace doma: Mějte vždy po ruce zásaditou, neutrální i kyselou vodu

Není voda jako voda. Pravdou je, že kvalitou vody si můžeme být jen málokdy úplně jisti. Proto je záhodno dbát na kvalitu každé kapky vody, kterou přijmeme.

Snaha o zdravé stravování je jistě chvályhodná, ale stranou naší pozornosti by v rámci zdravého životního stylu neměla zůstat ani kvalita vody, kterou každodenně pijeme. Značné riziko představuje dlouhodobé překyselování organismu, které je způsobeno právě nevhodným pitným režimem. Riziko se samozřejmě skrývá ve slazených limonádách, alkoholických nápojích, ale také v minerálních vodách, od kterých často čekáme tu nejvyšší kvalitu.

Zásaditá voda nejen pro lepší imunitu

Říkáte si, proč byste se měli do těla snažit přijímat zásaditou vodu? Překyselování organismu vede k nadměrné únavě, způsobuje nedostatek energie a také oslabuje imunitní systém. Právě v takové situaci se ke slovu dostává zásaditá voda, která může napomoci s řešením celé řady zdravotních potíží. Opomenout nelze ani její schopnost chránit buňky před nebezpečnými radikály.

Kyselá voda skýtá všestranné použití

Nutno podotknout, že kyselá voda není vhodná k vnitřnímu použití, ale i ona má v každé domácnosti své opodstatnění, neboť může snadno zastoupit kapky do nosu a funguje třeba také jako kloktadlo. Mnoho lidí ji používá k léčbě plísňových onemocnění na nohou nebo rukou. Neméně důležité jsou také její dezinfekční účinky.

Snadná cesta ke kvalitní vodě

Jak však takovou, ať už zásaditou nebo kyselou, vodu získat a zajistit si její pravidelný přísun? Možné je to s pomocí takzvaného ionizačního přístroje, díky němuž lze jednoduše upravit kohoutkovou vodu na vodu zásaditou, kyselou nebo neutrální, podle aktuální potřeby. Více informací o možnostech ionizace vody získáte v internetovém obchodě Přístroje pro zdraví s širokým sortimentem pomocníků vhodných pro domácí i komerční použití.

Zdroj náhledového obrázku: pristrojeprozdravi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *