Chytrý dům

Moderní zvonky do vašich domovů

Už dávno neplatí, že zvonky s moderními videotelefony jsou přepychovou zbytečností. Právě naopak, jsou stále žádanější u rodinných domů, bytových a panelových domů nebo malých firem. O výhodách těchto moderních domovních zvonků se dozvíte v následujících řádcích.

 Bezpečí na prvním místě

Domovní telefony jsou běžnou součástí domácností. Na oblibě získávají však i videotelefony. Videotelefon přenáší obraz z kamery umístěný u zvonku. Nečeká vás tak už žádné překvapení v podobě nezvané návštěvy. Videotelefony vám dopřejí větší bezpečí.  Ty kvalitnější dokonce s nočním snímání snímají i v noci a uchovávají ve své paměti každé zvonění k vám.  Vysokých účtů se obávat nemusíte, můžete si nastavit, jak nepřetržité nahrávání, tak automatické nahrávání při zaznamenání pohybu. Výjimkou není ani napojení zvonku k alarmu.

Pohodlí nade vše

Díky videozvonku odpadne vaše chození na balkón či ke dveřím v sychravém počasí.  Vchodové dveře nebo vstupní bránu otevřete pomocí tlačítka, takže nemusíte chodit ani ke dveřím.  V dnešní době chytrých telefonů a tabletů, můžete díky spárování otevřít návštěvě klidně od plotny v kuchyni.  Otevření dveří dokonce nevyžaduje ani vaši fyzickou přítomnost doma, opět postačí jen váš chytrý telefon. Tím můžete vyřešit také případné trable se ztracenými klíči. V případě bytových domů, moderní domovní zvonky také umožňují rozlišit zvonění, takže snadno poznáte, jestli někdo stojí u vchodu nebo už dveří bytu.

Design pro všechny

Tyto moderní zvonky se hodí na moderní i starší budovy. Můžete vybírat mezi mnoha povrchovými úpravami, tvary i barvami.  Zvonky s komunikačním panelem se také mohou stát desingovým doplňkem.  Jejich dlouhá životnost je zaručena vysokou odolností vůči dotykům i nepříznivému počasí. Navíc hliníkové provedení chrání zvonek před vandaly. Videotelefony využijí také malé firmy bez recepce. Kamera u zvonku ukáže vaši návštěvu a vy ji pomocí jednoho zmáčknutí tlačítka pustíte dovnitř.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *