Hydroizolace

Hydroizolace staveb: Obraťte se na specializovanou společnost

Izolace představuje nejen prázdný termín, ale proces, bez něhož se při mnohých činnostech neobejdete. Potřebujete ji jak při stavbě nového objektu, tak i v případě komplexnější rekonstrukce a v neposlední řadě i u realizace bazénu či revitalizace lodžie. Tradičně se izoluje zejména voda prostřednictvím hydroizolace, výjimkou nejsou ani izolace protiradonové a další. Ať už hodláte řešit cokoli, vsaďte na služby profesionálů, kteří jednak dodají správný materiál a jednak dodrží předepsané postupy. Naším tipem je společnost Kastos, spol. s r.o., jejíž služby představíme podrobněji.

Hydroizolace

Zdroj obrázku: kastos.cz

Specialisté nejen v oblasti izolací objektů

K založení zmiňované společnosti došlo již v roce 1993. Už v tomto roce se zaměřila na izolaci staveb. V této době využívala tato firma nejznámější postupy a vysoce kvalitní materiál. Dnes nabízí na práce prováděné odborně proškolenými zaměstnanci desetiletou záruční dobu. Portfolio svých služeb rozšířili tito specialisté také na výstavbu a rekonstrukci nemovitostí. Jinak řeší také izolaci střech. Firma se stala členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Veškeré nabízené služby si pohodlně prohlédnete na www.kastos.cz.

Komplexní hydroizolační práce

Hydroizolaci firma provádí standardně prostřednictvím volně položených povlakových izolačních materiálů. Ty se buď k podkladu přímo ukotví, anebo v případě asfaltových pásů nataví. Samozřejmostí je při realizaci zdvojování spojů pro maximální nepropustnost. Při izolacích pod terénem se řeší drenážní systém pod konkrétním objektem. Tím pádem se efektivně zamezí přítomnosti tlakové vody. Kromě hydroizolace staveb řeší firma i terénní úpravy a jiné doplňkové činnosti, jež uvedeme.

Hydroizolace

Zdroj obrázku: kastos.cz

Doplňkové činnosti při hydroizolacích

Samozřejmostí je realizace tzv. Anglických dvorků a dalších podúrovňových prostupů směřujících do objektu. Firma se postará i o zednické práce, instalatérské činnosti a výkopy. Spolehnout se budete moci i na inženýrskou činnost a zpracování projektové dokumentace.

Zdroj náhledového obrázku: kastos.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *