Odstředivé separátory

Odstředivé separátory a deskové výměníky Alfa Laval jako nedílná součást vaší průmyslové výroby

Čistota mazacího oleje je velmi důležitá ve všech dílnách a průmyslových provozech. Nakupovat neustále nový olej při velkém potřebném množství by bylo nesmírně neekonomické. Proto se vyplatí mít k dispozici spolehlivé přístroje, které se postarají o jeho odloučení od jiných látek. Hodně důležité jsou i deskové výměníky tepla. Jejich využití v průmyslu je také nasnadě. My se v následujících řádcích zaměříme na obě zařízení. Začneme přitom tepelnými výměníky.

Deskové výměníky tepla šetří energii i čas

Potřebujete řešit centrální zásobování tepla anebo vytápění či ohřev teplé vody ve větších průmyslových objektech? Pak se vyplatí moderní deskové výměníky tepla. Právě ony jsou schopny teplo dokonale distribuovat podle potřeby. Vyrábí se z vysoce kvalitních materiálů, typické jsou kompaktními rozměry a dlouholetou životností. Zapomenout přitom nelze ani na fakt, že jsou schopné také chladit. Výborně se hodí i pro kondenzaci a tepelnou rekuperaci. Ve vašem provozu si zkrátka místo najdou.

Odstředivé separátory v několika variantách

Uvažujete-li o přístrojích, které dokážou oddělovat kapaliny, plyny, oleje či tuhé látky, vyberte si odstředivé separátory. Naším tipem jsou přístroje od známé společnosti Alfa Laval. Ta je nabízí v několika provedeních. K odstranění částic z vody či oleje slouží purifikátor. Naopak pro eliminaci olejů z kapalin na vodní bázi se hodí koncentrátor. Pokud potřebujete odstranit olej hydraulické oleje, kalicí oleje či vodu, pak vsaďte na klasifikátor.

Vyberte si zmiňované přístroje u specialistů

Veškeré přístroje se určitě vyplatí zakoupit u certifikovaného specialisty. Naším tipem je společnost TRIBO Engineering, s.r.o. dodávající právě spolehlivou techniku značky Alfa Laval. Přístroje vám nainstalují, odborně seřídí a samozřejmě také nabízí kompletní servis.

Zdroj náhledového obrázku: triboing.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *