Trimaran

Hledáte kancelář v Praze? Nabízíme několik tipů na aktuální developerské projekty

Kancelářské prostory v Praze na prestižní adrese jsou stále velmi žádané. Není se čemu divit, jelikož právě v hlavním městě se nejlépe cílí na potenciální zákazníky a jednodušeji zde najdete obchodní partnery. Tohoto faktu jsou si vědomi i developeři, a tak je aktuálně ve výstavbě 330 000 m² úplně nových administrativních prostor. Odhaduje se, že do konce roku 2018 se v hlavním městě postaví zhruba 450 tisíc m² kanceláří. Pokud aktuálně hledáte kanceláře v Praze, jste na správné adrese. My se totiž zaměříme na několik probíhajících developerských projektů.

Palmovka Open Park

Palmovka Open Park

Naším prvním tipem je developerský projekt, který svým kosmopolitním pojetím dokonale koresponduje s nejmodernějšími trendy v oblasti realizace administrativních budov. Palmovka Open Park 3 a 4 navazují na již realizované projekty Palmovka Park 1a 2. Libeň, se objekty a architektonickým rukopisem ateliéru Aulík Fišer nacházejí, je optimálním místem nacházejícím se nedaleko centra Prahy. Budova Palmovka Open Park 3 vyznačující se mimo jiné prosklenou lobby s recepcí je propojena s objektem Palmovka Open Park O, v němž je umístěna kavárna a velká jídelna.

Trimaran

Originální kancelářská budova Trimaran

Zajímavým administrativním objektem v Praze je také Trimaran. Tato budova vystavěná do tvaru písmene E disponující třemi křídly a zadním příčným traktem se nachází hned u stanice pražského metra Pankrác. V rámci tohoto projektu je k dispozici více než 18 000 m² plochy. Jak tento objekt, tak i projekt City Element aspirují na certifikaci LEED Gold. Ve vzdušných kancelářských prostorách se i vaši zaměstnanci budou cítit skvěle.

Butterfly Karlín

Projekt Butterfly – na křídlech motýla

Zcela unikátním projektem je moderní kancelářská budova Butterfly poskytující 23 105 m² ploch k pronájmu. Zaujme již jen svým tvarem a neotřelou fasádou z dílny Davida Chisholma, člena mezinárodního ateliéru CMC Architects. Moderní rezidenční čtvrť na Praze 8 v Karlíně je optimálním místem pro pracovní prostředí. Budova odpovídá certifikaci BREEAM Excellent a nabízí kompletní kancelářský komfort.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *