dlažba Taurus

Do garáže nejlépe padne dlažba Taurus

Správné řešení pro podlahovou plochu v garáži je velmi důležité hned z několika důvodů. Tím nejzávažnějším je především pohodlnost úklidu a příjemný nášlap. Podlahu v garáži je možné pouze potáhnout vrstvou nátěru na beton a není třeba na ni dávat dlažbu. Pokud ale chcete mít opravdu hezkou podlahovou plochu v garáži, tak je přítomnost kvalitní dlažby nezbytná. Výbornou volbou do garáže je dlažba Taurus, která splňuje hned několik základních parametrů…

Odolnost vůči mrazu

Dlažba v garáži musí být především velmi odolná. Společnost Rako Taurus vyvinula speciálně pro garážový prostor anebo pro venkovní stání. Dlažba se vyznačuje vysokou odolností proti oděru a také rezistencí vůči mrazu a zimním podmínkám jako takovým. Tlak na dlažbu je v garáži poměrně velký, jelikož na ní stojí auto. Důležitá je i odolnost vůči soli. Přes zimu si sůl dovezete na kolech vašeho automobilu, takže se dostane i na podlahovou plochu garáže.

Nadčasový design

Garáž by měla určitě i nějak vypadat, což dlažba Taurus umí bezesporu zařídit. Ve formátu 30×30 Taurus vypadá opravdu skvostně. Určitě ale není problém voli i jiné formáty. K dispozici je tato vnitřní dlažba od velikosti 5×5 centimetrů. Větší dlažba je ale výhodnější i z hlediska jednoduchosti pokládky. Ve formátu 30×30 dlažba Taurus sice vypadá perfektně, ale designově povedenější jsou obdélníkové dlaždice. Pokud tedy chcete mít podlahu netradičnější, pak je dobré koupit právě je.

Pohodlné čištění dlažby

Vynikající je dlažba Taurus i kvůli pohodlnému čištění. K vyčištění dlažby Taurus stačí pouze klasický mop a čisticí prostředek určený na dlažbu. Výborně se čistí i dlažba Taurus granit, která navíc skvěle vypadá. Do garáže je vhodné volit dlažbu s černým tečkováním anebo jinými vzory, jelikož na ní není patrná na první pohled špína.
Zdroj náhledového obrázku: Vlastní archiv Radka Štěpána 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *