Jak vybrat kapsář za postel v dětském pokoji

Děti mají obrovské množství různých hraček a předmětů, které mají rády. Uložit je na vhodné místo je často vcelku problematické. Důkazem budiž mnohé přetékající zásuvky a skříně. Ideální je zvolit kvalitní kapsář, který pojme mnohé z plyšáků a jiných dětských hraček. Zároveň také vytvoří příjemnou atmosféru, která dětskému pokoji může v určitých případech citelně chybět. Jak tedy vybrat ten správný kapsář za postel do dětského pokoje?

Ruční práce je nejkvalitnější

Nejlepší je mít určitě známého nebo známou, kteří umí perfektně šít a zvládnou kapsář zhotovit v nejkvalitnější a nejhezčí podobě. Pokud ale nikoho takového nemáte, pak je dobré najít si svého člověka v inzerátech. Důležité je se soustředit na to, aby jeho práce byla precizní a aby nebyl kapsář za postel nijak extrémně drahý. Důležité je i to, aby dětská postel ke kapsáři vzhledově padla. Lidé inzerující na internetu často mají ukázky svých prací vyfotografované. Pozor si dejte i na platbu předem. Buď se řiďte referencemi jiných spokojených uživatelů, anebo volte případnou možnost platby na dobírku. Tu ale samotní výrobci kapsářů nepreferují, jelikož potřebují předem koupit materiál.

Kapsáře z eshopů

Jestliže se rozhodnete pro úspornou variantu kapsáře k posteli, pak není problém sehnat nějaký i v internetových obchodech. Problém u těchto kapsářů spočívá především v kvalitě zpracování a také využití materiálů. Umělé látky dětský pokoj pojímat nemusí a je ideální se přímo na látky informovat předem. Dětské kapsáře z některých eshopů jsou i designově nepovedené a nehezké. Nízká cena požadovanou kvalitu v žádném případě nevyváží.

Dětský kapsář vyžaduje hezký vzhled

Každý dětský kapsář musí být vytvořen v souladu s tím, kdo obývá dětský pokoj. V pokojíku pro kluky se bude jistě vyjímat kapsář, který bude ztvárňovat motivy autíček a silnice jako takové. Naopak v pokojí pro holky budou spíše k vidění kapsáře za postel s různými dívčími motivy princezen, kytek či zvířátek.
Zdroj náhledového obrázku: Vlastní archiv Radka Štěpána 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.