Čert a Mikuláš si zaslouží skvělou domovní výzdobu

Když přichází čas čerta a Mikuláše, děti reagují úplně rozdílně. Některé se těší na dárečky v případě, že byli hodní a druzí naopak mají obavy, že si je čert s sebou vezme do pekla ve svém pytli. V domácnosti je vhodné se na termín, kdy chodí Mikuláš připravit a mít nějakou tu výzdobu, která třeba svatého muže připomene. Mnohé domácnosti jsou na příchod dvojice či trojice tradičních postav těší a mají výzdobu vskutku stylovou. Jak se tedy u nás připravujeme na to, že přijde Mikuláš, čert a anděl?

Často jen adventní výzdoba

Ve většině domácností najdeme v uvozovkách pouze klasickou adventní výzdobuadventní výzdobu, která k Vánocům bezesporu patří. Čert a Mikuláš jsou tak nedílnou součástí především nejrůznějších betlémů a také třeba věnců a jiných předmětů, které spíše obecně souvisí se slavením svátků vánočních. I tak ale mohou vytvořit stylový interiér, který se bude příchozím líbit. Klidně však mohou být i součástí exteriérových prostor.

Obrázky a modely tradičních postav

Klasickou mikulášskou výzdobu většinou představují standardní obrázky všech postav. Klidně ale můžete pořídit i vkusné samolepky, které budou na zdi vypadat perfektně, a vy si takto bez problémů zpestříte váš interiér. Pokud chcete, můžete mít i interiérovou světelnou výzdobu v podobě menší lampičky anebo nějaké svítilničky, které bude zobrazovat čerta, Mikuláše či anděla. Iniciativě se meze nekladou a vaše nápady mohou být dohnány a ž k dokonalosti.

Venkovní světelná výzdoba

Spousta lidí se soustředí zejména na výzdobu exteriéru, a to především z hlediska pořízení nejrůznějšího osvětlení. Krásná světélka vypadají doslova luxusně. Především nejmodernější LED pásky a LED ozdoby jsou dokonale barevně i tvarově. Spotřeba elektřiny je u nich minimální, což zcela jistě přivítáte také.

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.