Atrium Flora exteriér

Atrium Flora: Kompletně vybavené kanceláře v srdci Prahy

Stylová kancelář na prestižní adrese je bezesporu vizitkou každé firmy. Jestliže si i vy chcete dopřát dostupný luxus přímo v centru Prahy, máte jedinečnou šanci. V následujících řádcích si totiž představíme moderní kancelářské centrum nacházející se v Atriu Flora Praha. Luxusní lokalita na Královských Vinohradech v kombinaci se skvělými přepychovými prostory některé z 36 kanceláří vás určitě nadchne. Podívejme se tedy na pronájem kanceláří, který právě zde nabízí společnost Scott & Weber, podrobněji.

Atrium Flora

Prestižní adresa na prvním místě

Atrium Flora nacházející se na pražských Královských Vinohradech představuje velký komplex, jenž je složen nejen z kancelářských prostor, ale i nákupní pasáže, z níž se do kanceláře pohodlně dostanete. Mluvčí společnosti Scott & Weber Adam Zvada hovoří o unikátním propojení kancelářských prostor, nákupní zóny a jedinečné terasy. Sídlo společnosti tak bude nejen na prestižní adrese, ale dojde i k jeho efektivnímu propojení s okolím. Na podzemním parkovišti si najde místo hned 750 automobilů. Dostanete se sem ale i pomocí hromadné dopravy. Vždyť přímo u kanceláří se nachází stanice metra Flora.

Kanceláře

Atrium Flora garážeReprezentativní prostory

Další výhodou, kterou pronájem kanceláří Praha 3 nabízí, je jejich kompletní vybavení. Starat se nebudete muset o připojení k internetu ani o nejrůznější kancelářské vybavení. Součástí kancelářského komplexu je i profesionální recepce. Zapomenout nemůžeme ani na IT specialistu, úklidovou firmu a manažera celého centra. I proto si komplex zvolily takové firmy, jako jsou Danone, Reckitt Benckiser, Marsh & McLennan či ExxonMobil, BOCA a jiné.

Atrium Flora

Unikátní rozlehlá terasa

Moderní sídlo firmy Praha 3 bude mít luxusní punc i díky rozlehlé futuristické terase o rozloze 800 m2. Právě tady se můžete i neformálně setkávat se svými klienty anebo jen mít svou relaxační zónu. Nedílnou součástí celého komplexu jsou i 3 zasedací místnosti a další meeting pointy. Kanceláře jsou k dispozici právě nyní, takže si můžete jakoukoli vybrat.

Nákupní centrum

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *