Náhled klimatizace Panasonic

Nejvyšší čas pořídit spolehlivou klimatizaci do bytu

Léto už začíná mnohé z nás děsit vysokými teplotami a horkými paprsky, jimž prakticky nelze uniknout. Tedy alespoň v případě, že si nepořídíte moderní bydlení, jehož nedílnou součástí bude vysoce kvalitní klimatizační jednotka. Že nevíte, jaké máte možnosti volby konkrétní klimatizace a kde ji koupit? Nevadí. V následujících řádcích se podíváme podrobně na možnosti nákupu jednotlivých druhů a také dáme tip na spolehlivého prodejce nabízejícího pestré portfolio značkových produktů za výhodné ceny.

Nejoblíbenější dělená klimatizace

Nejpoužívanějším modelem je dnes takzvaná dělená neboli splitová klimatizace do bytu. Jedná se o provedení, jež je složeno z venkovní a vnitřní jednotky. Tato varianta je označována jako Split. Pro větší budovy s více místnostmi se hodí i Multisplit, což je propojení jedné venkovní jednotky s až pěti interiérovými. Bez problémů si díky vámi zvolenému typu můžete vzduch uvnitř nejen ochlazovat, ale i zvlhčovat a ionizovat.

Klimatizace Midea

Provedení vnitřní klimatizace

Pro majitele bytu je z designového hlediska důležité také umístění klimatizační jednotky v interiéru. Jestliže chcete klimatizaci dokonale skrýt, vyplatí se kazetové klimatizační jednotky umístěné do podhledu. Výborné jsou i podstropní variace anebo parapetní řešení. Vybírat si lze i zabudované kanálové klimatizace. Záleží pouze na tom, jak chcete vzhledově řešit celkový vzhled místnosti. Není problém zvolit i mobilní klimatizace, které jsou přenosné, a můžete si je dle potřeby dát, do které místnosti chcete.

Nakupujte u specialisty

Klimatizaci je třeba vybírat u osvědčeného dodavatele. Naším tipem společnost Klima Rapid nabízející všechny zmiňované jednotky od nejznámějších výrobců, jimiž jsou Panasonic, Daikin či Midea. Pro posledně jmenovaného výrobce má společnost v České a Slovenské republice exkluzivní zastoupení. Vybrat si u Klima Rapid můžete i tepelná čerpadla stejných značek. Samozřejmostí jsou i poradenství a veškerá montážní činnost týkající se klimatizací a vzduchotechniky.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *