Nářadí

5 tipů na nářadí, bez něhož se ve vaší dílně neobejdete

Vlastníte profesionální provoz nebo máte doma garáž či dílnu? Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně by vám nemělo chybět spolehlivé a maximálně kvalitní nářadí. Vždyť jen tak v rukách v podstatě nic nevyrobíte a ani neopravíte! Pokud uvažujete o nákupu některých kusů nářadí či celých setů, pak jste na správné adrese. My se totiž na základní velmi důležité nástroje zaměříme podrobněji v tomto článku. Konkrétně vám dáme 5 tipů a doporučíme i výrobce.

Sada nástrčných ořechů

Bez klíčů se jednoduše neobejdete. Výbornou volbu představují nástrčné ořechy. Mnohdy je takto označována takzvaná gola sada. Optimální je pořídit kompletně celý set obsahující spousty velikostí koncovek a samozřejmě také utahovací šroubovák a ráčnu. S takovouto sadou se bez problémů můžete pustit klidně i do složitějších činností. Její praktické umístění v kufru navíc zajistí vynikající mobilitu nářadí, což se bude jistě hodit vždy, když budete potřebovat pracovat mimo svou dílnu.

Gola sada

Zdroj obrázku: engelbert-strauss.cz

Laserové měřidlo

Úsloví spojené s trojnásobným měřením a až následnou prací je jednoznačně pravdivé a potvrdilo se již několikrát. S kvalitním křížovým laserovým měřidlem to zvládnete bez sebemenších problémů. Změříte si takto výšku, hloubku i mnohé další důležité míry pro jakoukoli výrobu či opravy.

Sada lžic

Možná si ťukáte prstem na čelo, nicméně klasické jídelní lžíce jistě na mysli nemáme. Ve své výbavě byste měli mít hlavně lžíce zednické. Ideální je, když takovýchto lžic bude hned několik, a to v různých délkách a tvarech. Dostanete se s nimi fakticky kdekoli dle vaší aktuální potřeby.

Sada lžic

Zdroj obrázku: engelbert-strauss.cz

Kleště v mnoha provedeních

Nesmírně důležitou součást jakékoli dílny představují kleště v mnoha variacích. Nezbytné jsou kombinačky, štípačky, francouzské klíče a mnohé další. Každé se samozřejmě hodí pro různou činnost. U kleští je důležitá jejich pevnost a ergonomické provedení.

Funkční a kvalitní brusky

V mnohých dílnách se řemeslníci obejdou pouze s klasickou úhlovou bruskou. Když se k ní nakoupí řezací, brusné a diamantové kotouče, máte skutečně multifunkční nástroj. Výborné jsou ale i standardní stolní brusky a další variace.

Pracovní nářadí značky engelbert strauss jako jistota

Vybrat si speciální nástroje ve značkovém provedení by mělo být jakousi samozřejmostí. Naším tipem je nářadí engelbert strauss. Možná jste tuto firmu měli spojenou spíše s pracovním oblečením, pomůckami a dalším vybavením. Ano, tato světoznámá firma mající výrobu ve 27 zemích světa se skutečně nejprve specializovala na tento sortiment. Nyní nabízí za výhodné ceny i spoustu spolehlivého nářadí.

Zdroj náhledového obrázku: engelbert-strauss.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *