Prostřihy

Rádi šijete věc do domácnosti? Využijte prostřihy z různých materiálů

Ušít si vlastní ubrus, prostěradlo, dečku nebo cokoli dalšího je rozhodně skvělou záležitostí. Dokážete tak vlastní domácnosti vtisknout speciální kouzlo, a to jen díky vaší invenci a schopnostem. Originalita se cení v jakékoli domácnosti. Pokud patříte mezi takto šikovné lidi, určitě se budete shánět po materiálech, které můžete pro tuto svou unikátní zábavu potřebovat. My se na některé nejznámější v následujících řádcích zaměříme s tím, že pochopitelně doporučíme i jejich prodejce.

Praktické mikrovlákno

Velmi praktickou záležitost představuje především mikrovlákno. Tento materiál se vyznačuje hlavně velmi jednoduchou údržbou, přičemž vám postačí pouze jednoduché vyprání. Usušení je otázkou několika málo minut. U mikrovlákna je třeba počítat s tím, že jeho obrábění nemusí být tak jednoduché.

Hebké a vzdušné jersey

Milujete jemnost a hebkost? Pak se vyplatí vsadit na výrobky z jersey. Jedná se fakticky o 100% bavlnu, se kterou se mimo jiné také perfektně pracuje. V létě je jersey třeba jako součást povlečení naprosto jedinečnou volbu se vším všudy. Hodí se přitom i k mnohým jiným materiálům, jako jsou třeba satén nebo froté a další. Ušít je z jersey možné při troše obratnosti prakticky cokoli.

Froté výrobky

Ani těch se nezalekněte. Vyrábět z tohoto materiálu také není nijak extrémně náročné. Froté je vynikající v tom, že se nejedná o nijak drahou látku. Spojení polyamidu a bavlny navíc dává materiál, který dokáže něco vydržet.

Vyberte si prostřihy dle vlastní libosti

Libí se vám tyto látky a chtěli byste si doma ušít něco originálního, čím byste se mohli chlubit nejenom návštěvám? Pak není problém podívat se do nabídky společnosti Polášek bytový textil, která je materiálově neskutečně pestrá. Vybrat si tady můžete nejen ze zmiňovaných látek prořezy, které pak použijete jako základ vašich výrobků.

Zdroj náhledového obrázku: polasek-holesov.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *