5 hlavních předností kuchyně na míru

Kuchyně

Uvažujete o rekonstrukci stávající kuchyně. Pokud máte nějakou starší, pak je tato změna určitě na místě. Vždyť už nemůže odpovídat ani vzhledově, ani z pohledu jednotlivých zón a efektivního rozvržení prostoru. Vybírat si dnes lze prakticky ze dvou alternativ. Buď si koupíte již vyrobenou univerzální kuchyni, nebo si necháte novou vyrobit přímo na míru. Právě na takovouto alternativu se zaměříme a pokusíme se vyjmenovat 5 hlavních předností tohoto řešení.

1. Elegantní a funkční rozvržení varných zón

Velkou výhodou kompletní rekonstrukce kuchyně je bezesporu její efektivní řešení na míru. Počítejte s tím, že v nové kuchyni budou jednotlivé zóny rozvrženy zcela dle vašich představ ta, aby se vám pokrmy připravovaly co možná nejjednodušeji. Tak například lednice bude hned u pracovní desky. Trouba se umístí kousek od sporáku a podobně. Zapomenout nelze ani na přítomnost dřezu i s odkapávací plochou, nedaleko něhož bude myčky. Alternativ je hodně a vy si zvolíte, jak všechno řešit.

2. Dokonalé doladění s obklady

Zatímco při koupi již kompletní kuchyně se jen složitě odhaduje barevný odstín dalších doplňků, u kuchyně na míru to není nejmenší problém. Barevné ladění se řeší již při samotném vyhotovení 3D vizualizace. Od počátku tak fakticky stále víte, na čem jste. Ve finále nebudete nijak nemile překvapeni, že sklo či obložení neladí se skříňkami.

3. Volba kvalitního kování

Ač není na očích, je nesmírně důležité. Ano, řeč je o kování. Ta levná se vyznačují především minimální výdrží. Prakticky po několika měsících začínají skřípat a otevírání i zavírání se stává stále složitějším. U variací na míru si přesně zvolíte, jaké kování budete mít.

Kuchyně

Zdroj obrázku: famattes.cz

4. Spotřebiče integrované v lince

Moderní výroba kuchyňských linek je typická i tím, že se myslí na integrované spotřebiče. Ne, americká lednice nemusí být součástí kompletu. Taková integrovaná varná deska a trouba ale stojí za to stejně jako myčka.

5. Realizace bez práce

Profesionální rekonstrukce se obejde bez vaší činnosti. Nebudete muset dlouho čekat na výsledek a budete mít jistotu dobře odvedené práce se zárukou. A jaká firma vám pomůže? Naším tipem je společnost je FaMattes  působící především ve Frýdku-Místku, Ostravě a Havířově.

Zdroj náhledového obrázku: famattes.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.