Klimatizace Samsung

Znáte 4 inovativní funkce nejmodernějších klimatizací?

Kvalita vzduchu v jakémkoli interiéru je nesmírně důležitá. Zejména v případě, když máte doma alergika, byste si měli dát na to, co dýcháte, velký pozor. V současné době najdeme na trhu obrovské množství klimatizačních jednotek, jež dokážou nabídnout nejen tepelný komfort, ale také velmi efektivní čištění vzduchu. Odstraní prakticky všechny znečišťující částice a látky, které se ve vzduchu nacházejí. My se v následujících řádcích soustředíme právě na 4 inovativní funkce, jež ty nejmodernější domácí klimatizace nabízejí.

Virus Doctor jako bič na biologické znečištění

Naším prvním tipem je funkce Virus Doctor. Disponují jí nejnovější klimatizace Samsung. Bez problémů si poradí až s 99 % biologických znečišťujících látek. Jednat se může o prach, anebo třeba různé typy bakterií. Dokonce si umí poradit i s virem H1N1. Díky tomuto volitelnému příslušenství budete mít zkrátka jistotu čistého vzduchu.

Klimatizace Samsung

Zdroj obrázku: czechklima.cz

Easy Filter sebere i ty nejmenší částice

Hodně dobrou volbou z dalšího volitelného příslušenství klimatizace je Easy Filter. Právě on umí zachytit i ty nejjemnější částice prachu, které pak samozřejmě nemusíte vdechovat. Stejně tak zbaví vzduch alergenů.

Invertorové modely šetří vaši peněženku

Určitě využijte i možnost nákupu invertorové klimatizace. Oproti konvenčním modelům dokáže ušetřit velkou porci energie a ve finále také peněz. Invertorové klimatizace fungují na principu precizní kontroly výkonu jednotky. Umí uspořit až 40 % elektřiny. Výkon klimatizační jednotky se zkrátka řídí aktuální teplotou v místnosti. Celkový výkon kompresoru se mění a zařízení nejede neustále naplno.

Komfortní ovládání přes wi-fi

Moderní klimatizace do domu se dá ovládat bez potíží i velmi jednoduše na dálku. Stačí vám k tomu kvalitní internetové připojení přes wi-fi. V případě potřeby si aktuálně nastavíte teplotu tak, jak ji potřebujete, pohodlně přes počítač či aplikaci.

Zdroj náhledového obrázku: czechklima.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *